Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Jame

Jame

Gold Verified
Flag of ru
ID: f4c95e23-8930-49a5-b49d-94eff8b412f4
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

496

Win Rate

65%

K/D

1.59

ADR

81

HS %

33.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 64% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
41%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

379 ms

Statystyki Steam

剣聖

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

30 grudnia 2010

Poziom Steam

16

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.54

K/R

0.90

ADR

91

HS %

33.8%

Zabójstwa

400

Asysty

90

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

77.8%
Win Rate
1.78
K/D
96.1
ADR

9

Mecze

194

Zabójstwa

109

Śmierci

7-2

Bilans

26

MVP

29.9%

Headshoty

ancient

60.0%
Win Rate
1.37
K/D
80.4
ADR

5

Mecze

89

Zabójstwa

65

Śmierci

3-2

Bilans

15

MVP

32.0%

Headshoty

mirage

25.0%
Win Rate
1.32
K/D
82.2
ADR

4

Mecze

82

Zabójstwa

62

Śmierci

1-3

Bilans

10

MVP

39.8%

Headshoty

overpass

50.0%
Win Rate
1.52
K/D
107.9
ADR

2

Mecze

35

Zabójstwa

23

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

44.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.05.2026 L 7:13 18/15/4 85 1.20 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 L 16:14 18/22/4 54 0.82 0.60 ancient
Europe 5v5 Queue
52 min
08.05.2026 L 13:8 20/12/2 77 1.67 0.95 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 L 7:13 15/14/3 72 1.07 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 W 10:13 27/11/5 119 2.45 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
42 min
07.05.2026 W 9:13 20/12/6 94 1.67 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
07.05.2026 L 11:13 19/11/4 77 1.73 0.79 dust2
Europe 5v5 Queue
46 min
07.05.2026 L 9:13 20/15/4 82 1.33 0.91 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
07.05.2026 L 13:11 16/16/4 81 1.00 0.67 overpass
Europe 5v5 Queue
46 min
06.05.2026 W 16:14 27/19/3 84 1.42 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
51 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-19 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 44.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

68

HS %

26.5%

Win Rate

44.0%

Mecze

100

Wygrane

44

Zabójstwa

1445

Asysty

248

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
58
Obrażenia od granatów
103.1
Oślepieni przeciwnicy
10.6
Ø Śmierci
13
Multi-kille
111
Ace'y
1
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
90.6
Ø HS %
33.8%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
20
Mecze z opening killiem
63.8%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
4.5
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
41%
Zabójstwa w clutchach
3.1