Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar somedieyoung

somedieyoung

Gold Verified
Flag of ua
ID: 709380ff-1b2a-4eab-864f-8e4801cbedff
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

395

Win Rate

57%

K/D

1.21

ADR

86

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
36%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
86/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
62/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
62/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

484 ms

Statystyki Steam

father10

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

12 kwietnia 2011

Znajomi

455

Poziom Steam

71

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.25

K/R

0.82

ADR

88

HS %

61.3%

Zabójstwa

357

Asysty

109

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

80.0%
Win Rate
1.56
K/D
98.2
ADR

5

Mecze

122

Zabójstwa

78

Śmierci

4-1

Bilans

19

MVP

60.8%

Headshoty

anubis

80.0%
Win Rate
1.38
K/D
87.5
ADR

5

Mecze

76

Zabójstwa

55

Śmierci

4-1

Bilans

7

MVP

63.2%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.06
K/D
84.8
ADR

4

Mecze

66

Zabójstwa

62

Śmierci

2-2

Bilans

9

MVP

58.3%

Headshoty

nuke

33.3%
Win Rate
0.96
K/D
79.3
ADR

3

Mecze

44

Zabójstwa

46

Śmierci

1-2

Bilans

7

MVP

71.3%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.24
K/D
86.2
ADR

2

Mecze

36

Zabójstwa

29

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

52.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 8:13 22/14/11 120 1.57 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10.10.2026 L 11:13 16/18/2 73 0.89 0.67 nuke
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
55 min
10.10.2026 W 13:10 18/16/9 98 1.13 0.78 cache
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
41 min
10.10.2026 W 13:2 14/6/8 100 2.33 0.93 dust2
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
28 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
14.09.2026 W 13:8 22/17/5 104 1.29 1.05 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min
07.09.2026 W 2:13 14/5/3 99 2.80 0.93 anubis
Europe 5v5 Queue
25 min
07.09.2026 W 14:16 31/22/6 99 1.41 1.03 mirage
Europe 5v5 Queue
51 min
06.09.2026 W 11:13 16/12/4 82 1.33 0.67 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
06.09.2026 W 13:11 18/13/4 74 1.38 0.75 cache
Europe 5v5 Queue
46 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-28 do 2026-08-31 70 meczy Win Rate: 44.3% K/D: 0.99

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.99

ADR

76

HS %

18.4%

Win Rate

44.3%

Mecze

70

Wygrane

31

Zabójstwa

898

Asysty

288

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
49
Obrażenia od granatów
95.8
Oślepieni przeciwnicy
10.8
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
101
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88.3
Ø HS %
61.7%
Win Rate %
68.4%
Ø Zabójstwa
18.1
Mecze z opening killiem
60.8%
Entry kille
3.9
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
5.4
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
2.1