Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar electronic

electronic

Gold Verified
Flag of ru
ID: 928857e9-48e7-41b1-b4e8-217fd1a6e51b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

313

Win Rate

65%

K/D

1.55

ADR

95

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
62/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

468 ms

Statystyki Steam

electr0nic0.0

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

25 czerwca 2011

Poziom Steam

39

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.74

K/R

1.11

ADR

114

HS %

55.5%

Zabójstwa

463

Asysty

135

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

cache

60.0%
Win Rate
1.60
K/D
114.0
ADR

5

Mecze

101

Zabójstwa

63

Śmierci

3-2

Bilans

19

MVP

53.6%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
2.11
K/D
136.7
ADR

5

Mecze

156

Zabójstwa

74

Śmierci

5-0

Bilans

24

MVP

58.2%

Headshoty

inferno

75.0%
Win Rate
2.12
K/D
115.2
ADR

4

Mecze

87

Zabójstwa

41

Śmierci

3-1

Bilans

13

MVP

45.8%

Headshoty

mirage

33.3%
Win Rate
1.27
K/D
96.6
ADR

3

Mecze

57

Zabójstwa

45

Śmierci

1-2

Bilans

10

MVP

65.7%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.61
K/D
104.5
ADR

2

Mecze

50

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

9

MVP

47.5%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
64.1
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

75.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 6:13 16/9/3 87 1.78 0.84 cache
Europe 5v5 Queue
31 min
12.10.2026 W 7:13 21/10/4 95 2.10 1.05 inferno
Europe 5v5 Queue
38 min
12.10.2026 L 13:9 19/17/6 106 1.12 0.86 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 W 22:19 48/28/12 120 1.71 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
79 min
08.10.2026 W 13:8 30/10/9 145 3.00 1.43 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
08.10.2026 L 13:9 25/16/7 111 1.56 1.14 inferno
Europe 5v5 Queue
35 min
06.10.2026 W 0:13 18/7/8 132 2.57 1.38 inferno
Europe 5v5 Queue
22 min
06.10.2026 W 4:13 23/8/3 122 2.88 1.35 inferno
Europe 5v5 Queue
28 min
06.10.2026 L 13:10 22/18/4 90 1.22 0.96 nuke
Europe 5v5 Queue
44 min
05.10.2026 L 13:7 18/13/8 98 1.38 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-09 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.62

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.62

ADR

102

HS %

24.7%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1911

Asysty

383

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
78
Obrażenia od granatów
127.5
Oślepieni przeciwnicy
11.9
Ø Śmierci
13.3
Multi-kille
132
Ace'y
3
Ø K/D
1.7
Ø K/R
0
Ø ADR
113.9
Ø HS %
55.5%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
23.2
Mecze z opening killiem
71.6%
Entry kille
5.1
Pierwsze strzały
3.7
Ø Asysty
6.8
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
2.1