Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar -iM

-iM

Gold Verified
Flag of ro
ID: 09701d83-187e-41e6-997d-a50b3e8d4d38
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

241

Win Rate

62%

K/D

1.29

ADR

93

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
19%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
68/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
61/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

414 ms

Statystyki Steam

bulba

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

8 października 2011

Znajomi

367

Poziom Steam

102

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.44

K/R

0.98

ADR

105

HS %

46.9%

Zabójstwa

432

Asysty

146

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

83.3%
Win Rate
1.33
K/D
96.5
ADR

6

Mecze

121

Zabójstwa

91

Śmierci

5-1

Bilans

18

MVP

48.0%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.62
K/D
113.8
ADR

6

Mecze

136

Zabójstwa

84

Śmierci

4-2

Bilans

25

MVP

50.8%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.49
K/D
110.8
ADR

6

Mecze

139

Zabójstwa

93

Śmierci

4-2

Bilans

20

MVP

41.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.16
K/D
88.5
ADR

2

Mecze

36

Zabójstwa

31

Śmierci

0-2

Bilans

3

MVP

48.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
17.09.2026 W 11:13 15/17/4 62 0.88 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
17.09.2026 L 11:13 17/20/13 111 0.85 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
14.09.2026 L 13:10 34/15/3 149 2.27 1.48 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
14.09.2026 W 13:7 19/11/9 96 1.73 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
14.09.2026 L 8:13 23/17/4 114 1.35 1.10 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
13.09.2026 W 10:13 20/15/5 74 1.33 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min
13.09.2026 W 13:7 18/12/6 92 1.50 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
13.09.2026 W 13:4 19/12/8 124 1.58 1.12 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
27.08.2026 W 16:13 25/23/11 101 1.09 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
50 min
20.05.2026 W 16:14 30/22/11 106 1.36 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-20 do 2026-10-07 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 1.03

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.03

ADR

75

HS %

16.4%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1343

Asysty

412

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
66
Obrażenia od granatów
92.8
Oślepieni przeciwnicy
7.5
Ø Śmierci
15
Multi-kille
115
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
105.2
Ø HS %
46.9%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
21.6
Mecze z opening killiem
61.4%
Entry kille
5.7
Pierwsze strzały
3.5
Ø Asysty
7.3
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
1.5