Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar -iM

-iM

Gold Verified
Flag of ro
ID: 09701d83-187e-41e6-997d-a50b3e8d4d38
EU
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 22 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

241

Процент победи

62%

K/D

1.29

ADR

93

HS %

46.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
25%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 55% от тези двубои

Clutch 1v1
37%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
19%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
1%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
49%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
92/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат

Позициониране
68/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Среден

Гранати
61/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

414 ms

Steam Статистики

bulba

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

8 октомври 2011 г.

Приятели

367

Steam Ниво

102

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.44

K/R

0.98

ADR

105

HS %

46.9%

Убийства

432

Асистенции

146

Процент победи

65.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

mirage

83.3%
profile.mapStatsCard.winRate
1.33
profile.mapStatsCard.kd
96.5
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

121

profile.mapStatsCard.kills

91

profile.mapStatsCard.deaths

5-1

profile.mapStatsCard.record

18

profile.mapStatsCard.mvps

48.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.62
profile.mapStatsCard.kd
113.8
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

136

profile.mapStatsCard.kills

84

profile.mapStatsCard.deaths

4-2

profile.mapStatsCard.record

25

profile.mapStatsCard.mvps

50.8%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.49
profile.mapStatsCard.kd
110.8
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

139

profile.mapStatsCard.kills

93

profile.mapStatsCard.deaths

4-2

profile.mapStatsCard.record

20

profile.mapStatsCard.mvps

41.5%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.16
profile.mapStatsCard.kd
88.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

36

profile.mapStatsCard.kills

31

profile.mapStatsCard.deaths

0-2

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

48.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
17.09.2026 г. W 11:13 15/17/4 62 0.88 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
17.09.2026 г. L 11:13 17/20/13 111 0.85 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
14.09.2026 г. L 13:10 34/15/3 149 2.27 1.48 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
14.09.2026 г. W 13:7 19/11/9 96 1.73 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
14.09.2026 г. L 8:13 23/17/4 114 1.35 1.10 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
13.09.2026 г. W 10:13 20/15/5 74 1.33 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min
13.09.2026 г. W 13:7 18/12/6 92 1.50 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
13.09.2026 г. W 13:4 19/12/8 124 1.58 1.12 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
27.08.2026 г. W 16:13 25/23/11 101 1.09 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
50 min
20.05.2026 г. W 16:14 30/22/11 106 1.36 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min

Активност - последните 90 дни

20 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-03-20 do 2026-10-07 100 мача Win Rate: 53.0% K/D: 1.03

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.03

ADR

75

HS %

16.4%

Процент победи

53.0%

Мачове

100

Победи

53

Убийства

1343

Асистенции

412

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
7
profile.generalStats.mvps
66
profile.generalStats.utilityDmg
92.8
profile.generalStats.enemiesFlashed
7.5
profile.generalStats.avgDeaths
15
profile.generalStats.multiKills
115
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
105.2
profile.generalStats.avgHs
46.9%
profile.generalStats.winRate
65%
profile.generalStats.avgKills
21.6
profile.generalStats.openingMatches
61.4%
profile.generalStats.entryKills
5.7
profile.generalStats.firstShootDowns
3.5
profile.generalStats.avgAssists
7.3
profile.generalStats.utilitySuccess
49%
profile.generalStats.awpPercent
1%
profile.generalStats.clutchKills
1.5