Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar hades--

hades--

Gold Verified
Flag of pl
ID: 37ee857f-a8c3-45c3-a6dc-4c254f77668b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1671

Win Rate

61%

K/D

1.43

ADR

85

HS %

39.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
32%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
75/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

451 ms

Statystyki Steam

hades

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

20 października 2011

Posiadane gry

241

Znajomi

733

Poziom Steam

120

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.35

K/R

0.86

ADR

86

HS %

40.9%

Zabójstwa

357

Asysty

72

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

40.0%
Win Rate
1.11
K/D
72.8
ADR

5

Mecze

90

Zabójstwa

81

Śmierci

2-3

Bilans

14

MVP

36.0%

Headshoty

nuke

60.0%
Win Rate
1.38
K/D
101.8
ADR

5

Mecze

99

Zabójstwa

72

Śmierci

3-2

Bilans

17

MVP

41.0%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.33
K/D
82.2
ADR

4

Mecze

61

Zabójstwa

46

Śmierci

2-2

Bilans

8

MVP

48.3%

Headshoty

mirage

75.0%
Win Rate
1.56
K/D
86.3
ADR

4

Mecze

78

Zabójstwa

50

Śmierci

3-1

Bilans

11

MVP

38.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.78
K/D
97.3
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

56.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 9:13 15/18/4 67 0.83 0.68 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
14.10.2026 L 10:13 17/18/5 95 0.94 0.74 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min
14.10.2026 W 9:13 21/12/5 100 1.75 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
45 min
14.10.2026 L 7:13 16/17/2 87 0.94 0.80 nuke
Europe 5v5 Queue
35 min
14.10.2026 W 7:13 9/11/3 50 0.82 0.45 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
12.10.2026 L 19:17 33/29/6 87 1.14 0.92 dust2
S59 EU Entry D - Regular Season
78 min
12.10.2026 W 13:3 16/5/3 81 3.20 1.00 ancient
S59 EU Entry D - Regular Season
26 min
12.10.2026 L 4:13 19/15/3 124 1.27 1.12 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min
10.10.2026 L 7:13 13/16/2 62 0.81 0.65 ancient
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
37 min
10.10.2026 W 13:4 11/8/3 64 1.38 0.65 dust2
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
22 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-13 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

71

HS %

21.7%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1539

Asysty

286

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
53
Obrażenia od granatów
50
Oślepieni przeciwnicy
9.8
Ø Śmierci
13.6
Multi-kille
90
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
86.6
Ø HS %
41.4%
Win Rate %
57.9%
Ø Zabójstwa
18.1
Mecze z opening killiem
66.3%
Entry kille
4.5
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
3.6
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
32%
Zabójstwa w clutchach
2.6