Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Calyx

Calyx

Gold Verified
Flag of tr
ID: 73a18e48-f5f2-4043-919f-409f8e73bddb
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1365

Win Rate

60%

K/D

1.44

ADR

89

HS %

58.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
7%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
73/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
53/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

547 ms

Statystyki Steam

Calyx

Godziny w CS

27 450h

Data utworzenia

12 listopada 2011

Ostatnie 2 tygodnie

61h

Posiadane gry

46

Znajomi

356

Poziom Steam

21

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.30

K/R

0.84

ADR

89

HS %

58.5%

Zabójstwa

364

Asysty

80

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

83.3%
Win Rate
1.51
K/D
82.8
ADR

6

Mecze

101

Zabójstwa

67

Śmierci

5-1

Bilans

21

MVP

52.7%

Headshoty

anubis

60.0%
Win Rate
1.35
K/D
97.6
ADR

5

Mecze

89

Zabójstwa

66

Śmierci

3-2

Bilans

18

MVP

78.8%

Headshoty

mirage

20.0%
Win Rate
0.93
K/D
74.5
ADR

5

Mecze

78

Zabójstwa

84

Śmierci

1-4

Bilans

3

MVP

39.0%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.63
K/D
116.5
ADR

2

Mecze

49

Zabójstwa

30

Śmierci

1-1

Bilans

9

MVP

67.5%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
0.79
K/D
60.2
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

19

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

67.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.46
K/D
124.1
ADR

1

Mecze

32

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

8

MVP

62.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 17:19 17/16/4 53 1.06 0.47 dust2
Europe 5v5 Queue
58 min
14.10.2026 L 3:13 7/14/2 54 0.50 0.44 anubis
Europe 5v5 Queue
27 min
14.10.2026 W 13:11 19/17/4 84 1.12 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
14.10.2026 W 8:13 18/14/4 92 1.29 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
13.10.2026 W 11:13 15/19/3 60 0.79 0.63 ancient
Europe 5v5 Queue
38 min
13.10.2026 W 13:9 28/15/8 134 1.87 1.27 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min
13.10.2026 L 7:13 25/13/3 124 1.92 1.25 cache
Europe 5v5 Queue
31 min
13.10.2026 W 10:13 32/13/4 124 2.46 1.39 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min
11.10.2026 W 3:13 22/6/7 142 3.67 1.38 anubis
Europe 5v5 Queue
22 min
11.10.2026 W 5:13 24/7/6 124 3.43 1.33 dust2
Europe 5v5 Queue
26 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-21 do 2026-08-03 64 meczy Win Rate: 53.1% K/D: 1.39

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.39

ADR

91

HS %

34.5%

Win Rate

53.1%

Mecze

64

Wygrane

34

Zabójstwa

1222

Asysty

239

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
59
Obrażenia od granatów
70.4
Oślepieni przeciwnicy
2.8
Ø Śmierci
14
Multi-kille
90
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88.7
Ø HS %
58.5%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
18.2
Mecze z opening killiem
56.3%
Entry kille
4.4
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
4
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
7%
Zabójstwa w clutchach
1.6