Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar vexite

vexite

Gold Verified
Flag of au
ID: 4cbb1255-b9bc-4ce1-88dc-937a67d6fc8d
OCE
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1781

Win Rate

63%

K/D

1.53

ADR

104

HS %

57.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 63% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
32%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
94/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
73/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
77/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

494 ms

Statystyki Steam

alfredo_catering

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 listopada 2011

Posiadane gry

92

Znajomi

290

Poziom Steam

41

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.56

K/R

1.00

ADR

104

HS %

61.1%

Zabójstwa

450

Asysty

115

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

40.0%
Win Rate
1.79
K/D
113.5
ADR

5

Mecze

152

Zabójstwa

85

Śmierci

2-3

Bilans

23

MVP

57.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.69
K/D
101.3
ADR

5

Mecze

103

Zabójstwa

61

Śmierci

5-0

Bilans

14

MVP

61.2%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.11
K/D
88.6
ADR

3

Mecze

61

Zabójstwa

55

Śmierci

0-3

Bilans

8

MVP

53.0%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.48
K/D
108.1
ADR

2

Mecze

46

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

61.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
3.40
K/D
113.8
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

5

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

59.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
07.10.2026 W 13:11 19/17/6 83 1.12 0.79 mirage
Oceania 5v5 Queue
39 min
07.10.2026 W 10:13 24/14/6 103 1.71 1.04 dust2
Oceania 5v5 Queue
39 min
07.10.2026 W 8:13 23/10/6 113 2.30 1.10 inferno
Oceania 5v5 Queue
37 min
07.10.2026 L 21:25 49/32/12 104 1.53 1.07 mirage
Oceania 5v5 Queue
79 min
06.10.2026 W 7:13 24/8/1 121 3.00 1.20 mirage
Oceania 5v5 Queue
31 min
06.10.2026 L 9:13 16/17/4 72 0.94 0.73 cache
Oceania 5v5 Queue
34 min
04.10.2026 W 13:1 16/7/6 129 2.29 1.14 inferno
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Playoffs
48 min
03.10.2026 W 13:9 20/15/4 99 1.33 0.91 inferno
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Playoffs
47 min
03.10.2026 L 6:13 15/16/5 94 0.94 0.79 cache
Oceania 5v5 Queue
30 min
03.10.2026 W 13:8 26/10/6 118 2.60 1.24 inferno
Oceania 5v5 Queue
42 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-08-04 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 66.0% K/D: 1.54

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.54

ADR

98

HS %

26.8%

Win Rate

66.0%

Mecze

100

Wygrane

66

Zabójstwa

1903

Asysty

410

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
72
Obrażenia od granatów
139.7
Oślepieni przeciwnicy
14
Ø Śmierci
14
Multi-kille
145
Ace'y
0
Ø K/D
1.7
Ø K/R
0
Ø ADR
107
Ø HS %
57.4%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
23.6
Mecze z opening killiem
64.2%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
5.7
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
2.4