Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar NertZ

NertZ

Gold Verified
Flag of il
ID: d9e2a538-9722-4d1c-9925-958f849de1ea
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 16 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1662

Win Rate

62%

K/D

1.38

ADR

99

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
28%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
9%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
89/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

454 ms

Statystyki Steam

Guy Sensei

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

20 listopada 2011

Poziom Steam

16

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.18

K/R

0.85

ADR

91

HS %

53.1%

Zabójstwa

397

Asysty

113

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

25.0%
Win Rate
1.09
K/D
93.9
ADR

8

Mecze

168

Zabójstwa

154

Śmierci

2-6

Bilans

26

MVP

52.3%

Headshoty

dust2

71.4%
Win Rate
1.40
K/D
97.6
ADR

7

Mecze

161

Zabójstwa

115

Śmierci

5-2

Bilans

29

MVP

45.7%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
0.78
K/D
64.4
ADR

3

Mecze

35

Zabójstwa

45

Śmierci

0-3

Bilans

5

MVP

64.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.43
K/D
91.6
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

23

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

66.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 L 13:11 12/19/8 78 0.63 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
12.10.2026 L 10:13 17/17/3 74 1.00 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
10.10.2026 L 10:13 12/18/6 54 0.67 0.52 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10.10.2026 W 11:13 21/17/2 88 1.24 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
09.10.2026 L 7:13 8/16/1 46 0.50 0.40 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
09.10.2026 L 16:13 23/24/12 105 0.96 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
50 min
09.10.2026 W 18:22 31/32/12 91 0.97 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
64 min
08.10.2026 W 4:13 21/11/3 106 1.91 1.24 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
06.10.2026 L 13:6 9/15/3 62 0.60 0.47 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
06.10.2026 W 8:13 21/14/4 94 1.50 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
34 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-07 do 2026-10-08 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

80

HS %

21.8%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1466

Asysty

429

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
67
Obrażenia od granatów
63.8
Oślepieni przeciwnicy
11.2
Ø Śmierci
16.9
Multi-kille
99
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
90.5
Ø HS %
53.1%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
19.9
Mecze z opening killiem
58.9%
Entry kille
7.1
Pierwsze strzały
4.2
Ø Asysty
5.7
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
9%
Zabójstwa w clutchach
1.8