Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar NertZ

NertZ

Gold Verified
Flag of il
ID: d9e2a538-9722-4d1c-9925-958f849de1ea
EU
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 17 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

1662

Процент победи

62%

K/D

1.38

ADR

99

HS %

52.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
28%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 59% от тези двубои

Clutch 1v1
42%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
28%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
9%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
52%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
89/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Добър резултат

Позициониране
78/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Добър резултат

Гранати
66/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

454 ms

Steam Статистики

Guy I.

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

20 ноември 2011 г.

Steam Ниво

16

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.18

K/R

0.85

ADR

91

HS %

53.1%

Убийства

397

Асистенции

113

Процент победи

45.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

mirage

25.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.09
profile.mapStatsCard.kd
93.9
profile.mapStatsCard.adr

8

profile.mapStatsCard.matches

168

profile.mapStatsCard.kills

154

profile.mapStatsCard.deaths

2-6

profile.mapStatsCard.record

26

profile.mapStatsCard.mvps

52.3%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

71.4%
profile.mapStatsCard.winRate
1.40
profile.mapStatsCard.kd
97.6
profile.mapStatsCard.adr

7

profile.mapStatsCard.matches

161

profile.mapStatsCard.kills

115

profile.mapStatsCard.deaths

5-2

profile.mapStatsCard.record

29

profile.mapStatsCard.mvps

45.7%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.78
profile.mapStatsCard.kd
64.4
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

35

profile.mapStatsCard.kills

45

profile.mapStatsCard.deaths

0-3

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

64.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.43
profile.mapStatsCard.kd
91.6
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

33

profile.mapStatsCard.kills

23

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

66.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
12.10.2026 г. L 13:11 12/19/8 78 0.63 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
12.10.2026 г. L 10:13 17/17/3 74 1.00 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
10.10.2026 г. L 10:13 12/18/6 54 0.67 0.52 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
10.10.2026 г. W 11:13 21/17/2 88 1.24 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
09.10.2026 г. L 7:13 8/16/1 46 0.50 0.40 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
09.10.2026 г. L 16:13 23/24/12 105 0.96 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
50 min
09.10.2026 г. W 18:22 31/32/12 91 0.97 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
64 min
08.10.2026 г. W 4:13 21/11/3 106 1.91 1.24 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
06.10.2026 г. L 13:6 9/15/3 62 0.60 0.47 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
06.10.2026 г. W 8:13 21/14/4 94 1.50 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
34 min

Активност - последните 90 дни

20 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-06-07 do 2026-10-08 100 мача Win Rate: 56.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

80

HS %

21.8%

Процент победи

56.0%

Мачове

100

Победи

56

Убийства

1466

Асистенции

429

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
4
profile.generalStats.mvps
67
profile.generalStats.utilityDmg
63.8
profile.generalStats.enemiesFlashed
11.2
profile.generalStats.avgDeaths
16.9
profile.generalStats.multiKills
99
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.2
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
90.5
profile.generalStats.avgHs
53.1%
profile.generalStats.winRate
45%
profile.generalStats.avgKills
19.9
profile.generalStats.openingMatches
58.9%
profile.generalStats.entryKills
7.1
profile.generalStats.firstShootDowns
4.2
profile.generalStats.avgAssists
5.7
profile.generalStats.utilitySuccess
52%
profile.generalStats.awpPercent
9%
profile.generalStats.clutchKills
1.8