Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar kyxsan

kyxsan

Gold Verified
Flag of mk
ID: 943d03c7-9278-4add-8675-145f90373e28
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 30 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

630

Win Rate

60%

K/D

1.24

ADR

84

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
19%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 52% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
48/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
75/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

459 ms

Statystyki Steam

illusion

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

16 stycznia 2012

Znajomi

295

Poziom Steam

16

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.20

K/R

0.74

ADR

77

HS %

58.1%

Zabójstwa

297

Asysty

111

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

100.0%
Win Rate
1.27
K/D
83.1
ADR

5

Mecze

79

Zabójstwa

62

Śmierci

5-0

Bilans

12

MVP

62.6%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
2.08
K/D
95.3
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

25

Śmierci

3-0

Bilans

9

MVP

50.0%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.09
K/D
66.3
ADR

3

Mecze

36

Zabójstwa

33

Śmierci

2-1

Bilans

4

MVP

57.7%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.23
K/D
89.9
ADR

2

Mecze

27

Zabójstwa

22

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

76.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.75
K/D
91.7
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

57.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.59
K/D
64.0
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

70.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.11
K/D
58.4
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

40.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
28.09.2026 W 13:3 22/6/1 123 3.67 1.38 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
28.09.2026 W 14:16 28/16/10 92 1.75 0.93 ancient
Europe 5v5 Queue
49 min
07.09.2026 W 5:13 19/10/6 92 1.90 1.06 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
06.09.2026 L 13:5 13/14/3 79 0.93 0.72 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
06.09.2026 L 13:7 10/17/5 64 0.59 0.50 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
06.09.2026 W 13:7 20/13/5 73 1.54 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
05.09.2026 W 13:2 9/11/9 87 0.82 0.60 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
05.09.2026 W 3:13 12/7/3 74 1.71 0.75 cache
Europe 5v5 Queue
28 min
05.09.2026 W 4:13 15/7/5 81 2.14 0.88 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
27.08.2026 W 3:13 10/11/5 75 0.91 0.63 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-15 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 0.88

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.88

ADR

67

HS %

21.1%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1180

Asysty

394

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
14
MVP
45
Obrażenia od granatów
91.8
Oślepieni przeciwnicy
11.2
Ø Śmierci
11.5
Multi-kille
83
Ace'y
0
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
85.4
Ø HS %
57.9%
Win Rate %
89.5%
Ø Zabójstwa
16.7
Mecze z opening killiem
60.9%
Entry kille
3.4
Pierwsze strzały
2.1
Ø Asysty
5
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
1.7