Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar KSCERATO

KSCERATO

Gold Verified
Flag of br
ID: c365e0fe-ae29-41d7-b331-ed8904e32d2b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

174

Win Rate

69%

K/D

1.66

ADR

103

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
31%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
7%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
72/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
76/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

464 ms

Statystyki Steam

water

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

7 lutego 2012

Poziom Steam

113

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.91

K/R

1.11

ADR

118

HS %

57.6%

Zabójstwa

463

Asysty

131

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.81
K/D
110.9
ADR

9

Mecze

212

Zabójstwa

117

Śmierci

6-3

Bilans

34

MVP

60.0%

Headshoty

dust2

83.3%
Win Rate
2.07
K/D
131.0
ADR

6

Mecze

139

Zabójstwa

67

Śmierci

5-1

Bilans

19

MVP

51.8%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.38
K/D
133.8
ADR

2

Mecze

57

Zabójstwa

24

Śmierci

2-0

Bilans

13

MVP

55.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
2.22
K/D
126.4
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

60.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.07
K/D
92.4
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

67.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.67
K/D
91.6
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

65.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
29.07.2026 L 19:17 38/22/5 106 1.73 1.06 mirage
Europe 5v5 Queue
63 min
10.07.2026 W 8:13 25/13/7 148 1.92 1.19 dust2
South America 5V5 Queue
32 min
10.07.2026 W 16:12 39/17/7 150 2.29 1.39 nuke
South America 5V5 Queue
48 min
29.06.2026 W 5:13 20/9/5 126 2.22 1.11 inferno
South America 5V5 Queue
38 min
29.06.2026 W 4:13 18/7/5 118 2.57 1.06 nuke
South America 5V5 Queue
23 min
29.06.2026 W 13:8 15/14/7 92 1.07 0.71 anubis
South America 5V5 Queue
31 min
26.06.2026 W 13:10 27/14/11 135 1.93 1.17 dust2
South America 5V5 Queue
39 min
26.06.2026 L 13:5 15/13/1 89 1.15 0.83 mirage
South America 5V5 Queue
31 min
26.06.2026 W 11:13 30/15/6 117 2.00 1.25 mirage
South America 5V5 Queue
37 min
26.06.2026 W 4:13 31/11/6 160 2.82 1.82 dust2
South America 5V5 Queue
32 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-10 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.29

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.29

ADR

84

HS %

22.2%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1659

Asysty

416

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
73
Obrażenia od granatów
198.1
Oślepieni przeciwnicy
12.6
Ø Śmierci
12.2
Multi-kille
119
Ace'y
3
Ø K/D
1.9
Ø K/R
0
Ø ADR
118.1
Ø HS %
57.7%
Win Rate %
80%
Ø Zabójstwa
23.2
Mecze z opening killiem
62.5%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
3.3
Ø Asysty
6.6
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
7%
Zabójstwa w clutchach
2.5