Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar hallzerk

hallzerk

Gold Verified
Flag of no
ID: 31344471-a809-45c0-9190-fd6420769871
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 20 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

555

Win Rate

69%

K/D

1.42

ADR

87

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
30%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
77/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
76/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

438 ms

Statystyki Steam

Håkon

Godziny w CS

23 718h

Data utworzenia

13 marca 2012

Ostatnie 2 tygodnie

40h

Posiadane gry

105

Znajomi

358

Poziom Steam

202

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.24

K/R

0.84

ADR

91

HS %

55.4%

Zabójstwa

358

Asysty

104

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
0.98
K/D
78.9
ADR

8

Mecze

125

Zabójstwa

127

Śmierci

4-4

Bilans

17

MVP

54.0%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.45
K/D
94.5
ADR

6

Mecze

107

Zabójstwa

74

Śmierci

4-2

Bilans

21

MVP

60.8%

Headshoty

dust2

40.0%
Win Rate
1.43
K/D
105.1
ADR

5

Mecze

109

Zabójstwa

76

Śmierci

2-3

Bilans

19

MVP

55.2%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
90.4
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

35.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
03.10.2026 L 11:13 27/18/7 121 1.50 1.13 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
03.10.2026 L 7:13 19/17/1 94 1.12 0.95 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
03.10.2026 W 13:16 19/19/4 77 1.00 0.66 mirage
Europe 5v5 Queue
51 min
03.10.2026 W 8:13 13/13/4 77 1.00 0.62 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
02.10.2026 L 8:13 19/15/5 104 1.27 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
15.09.2026 L 13:2 4/14/3 36 0.29 0.27 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
10.09.2026 W 11:13 22/15/3 91 1.47 0.92 dust2
North America 5V5 Queue
38 min
10.09.2026 W 3:13 22/7/4 138 3.14 1.38 dust2
North America 5V5 Queue
21 min
09.09.2026 W 6:13 21/12/7 103 1.75 1.11 ancient
North America 5V5 Queue
29 min
09.09.2026 L 11:13 18/15/8 82 1.20 0.75 mirage
North America 5V5 Queue
37 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

27 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-06 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.28

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 7 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#28 085

Koniec Sezonu

#27 616

Najwyższy

#28 309

Najniższy

#27 612

Średni

#27 900

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.28

ADR

82

HS %

28.4%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1619

Asysty

339

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
59
Obrażenia od granatów
126.6
Oślepieni przeciwnicy
7.8
Ø Śmierci
14.5
Multi-kille
98
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
90.7
Ø HS %
55.4%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
62.2%
Entry kille
3.7
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
30%
Zabójstwa w clutchach
1.4