Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar --br0

--br0

ID Verified
Flag of dk
ID: 77ab6707-1c01-4309-ab6a-2e4b6b27053f
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1083

Win Rate

55%

K/D

1.25

ADR

96

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
75/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
62/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

498 ms

Statystyki Steam

br0

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 marca 2012

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.50

K/R

1.00

ADR

104

HS %

59.4%

Zabójstwa

428

Asysty

98

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

33.3%
Win Rate
1.53
K/D
113.4
ADR

6

Mecze

132

Zabójstwa

86

Śmierci

2-4

Bilans

18

MVP

67.2%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.32
K/D
88.6
ADR

6

Mecze

112

Zabójstwa

85

Śmierci

3-3

Bilans

21

MVP

65.0%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
2.35
K/D
136.0
ADR

3

Mecze

80

Zabójstwa

34

Śmierci

2-1

Bilans

16

MVP

43.7%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.56
K/D
60.0
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

40.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
74.0
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

73.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.93
K/D
113.5
ADR

1

Mecze

27

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

52.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.81
K/D
121.8
ADR

1

Mecze

29

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

7

MVP

59.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 L 11:13 10/18/2 60 0.56 0.42 nuke
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
55 min
10.10.2026 W 13:10 15/15/4 74 1.00 0.65 cache
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
41 min
10.10.2026 W 13:2 13/8/4 88 1.63 0.87 dust2
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
28 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
29.09.2026 W 13:4 28/8/4 146 3.50 1.65 mirage
Europe 5v5 Queue
23 min
28.09.2026 L 6:13 14/16/6 102 0.88 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
28.09.2026 W 10:13 27/14/4 114 1.93 1.17 anubis
Europe 5v5 Queue
35 min
21.09.2026 L 13:11 27/16/3 107 1.69 1.13 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
21.09.2026 W 8:13 20/14/7 104 1.43 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
18.09.2026 L 9:13 19/16/7 113 1.19 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

32 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-08 do 2026-09-21 100 meczy Win Rate: 50.0% K/D: 1.37

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 3 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 602

Koniec Sezonu

#26 380

Najwyższy

#26 602

Najniższy

#26 380

Średni

#26 492

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.37

ADR

93

HS %

25.9%

Win Rate

50.0%

Mecze

100

Wygrane

50

Zabójstwa

1731

Asysty

414

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
69
Obrażenia od granatów
158.1
Oślepieni przeciwnicy
14.8
Ø Śmierci
14.1
Multi-kille
108
Ace'y
0
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
104.7
Ø HS %
60.4%
Win Rate %
47.4%
Ø Zabójstwa
21.3
Mecze z opening killiem
67.2%
Entry kille
3.1
Pierwsze strzały
2.1
Ø Asysty
4.9
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
2.9