Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar --dexter---

--dexter---

ID Verified
Flag of au
ID: a7a354ef-8d74-447b-a3b5-9de0f5881893
OCE
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

175

Win Rate

67%

K/D

1.57

ADR

88

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
35%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
73/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

591 ms

Statystyki Steam

spicybum

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

10 kwietnia 2012

Posiadane gry

199

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.22

K/R

0.85

ADR

94

HS %

56.3%

Zabójstwa

340

Asysty

128

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

50.0%
Win Rate
0.93
K/D
81.4
ADR

4

Mecze

55

Zabójstwa

59

Śmierci

2-2

Bilans

7

MVP

47.0%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.41
K/D
110.5
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

37

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

58.3%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
1.80
K/D
128.9
ADR

3

Mecze

81

Zabójstwa

45

Śmierci

2-1

Bilans

18

MVP

56.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.03
K/D
86.2
ADR

2

Mecze

38

Zabójstwa

37

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

47.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
2.38
K/D
114.6
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

58.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
80.8
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

57.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 13:8 22/13/7 110 1.69 1.05 cache
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
58 min
12.10.2026 W 13:6 19/11/10 100 1.73 1.00 inferno
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
34 min
12.10.2026 W 13:4 19/8/4 115 2.38 1.12 dust2
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
30 min
12.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
29.09.2026 L 13:4 7/13/4 49 0.54 0.41 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
49 min
28.09.2026 W 13:8 15/13/4 79 1.15 0.71 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
51 min
27.09.2026 L 13:2 6/14/3 50 0.43 0.40 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
25.09.2026 W 13:4 17/12/4 99 1.42 1.00 ancient
OCE ECL S52 Cup 2
34 min
23.09.2026 W 13:7 14/14/12 90 1.00 0.70 nuke
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
16.09.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
OCE ECL S52 Cup 2

Aktywność - Ostatnie 90 dni

37 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-28 do 2026-10-13 99 meczy Win Rate: 64.6% K/D: 1.07

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.07

ADR

84

HS %

23.7%

Win Rate

64.6%

Mecze

99

Wygrane

64

Zabójstwa

1532

Asysty

487

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
42
Obrażenia od granatów
146.5
Oślepieni przeciwnicy
12.4
Ø Śmierci
14.3
Multi-kille
73
Ace'y
2
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
100.8
Ø HS %
52.9%
Win Rate %
71.4%
Ø Zabójstwa
18.5
Mecze z opening killiem
50.6%
Entry kille
5.6
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
6.7
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
1.6