Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar --dexter---

--dexter---

ID Verified
Flag of au
ID: a7a354ef-8d74-447b-a3b5-9de0f5881893
OCE
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 21 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

175

Відсоток перемог

67%

K/D

1.57

ADR

88

HS %

56.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
26%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 54% таких дуелей

Клатч 1v1
38%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
35%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
2%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
52%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
90/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
66/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
73/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

591 ms

Статистика Steam

spicybum

Години в CS

приховано

Дата створення

April 10, 2012

Ігор у бібліотеці

199

Рівень Steam

17

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.22

K/R

0.85

ADR

94

HS %

56.3%

Вбивства

340

Підтримки

128

Відсоток перемог

70.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

inferno

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.93
profile.mapStatsCard.kd
81.4
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

55

profile.mapStatsCard.kills

59

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

47.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.41
profile.mapStatsCard.kd
110.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

52

profile.mapStatsCard.kills

37

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

58.3%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.80
profile.mapStatsCard.kd
128.9
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

81

profile.mapStatsCard.kills

45

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

18

profile.mapStatsCard.mvps

56.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.03
profile.mapStatsCard.kd
86.2
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

38

profile.mapStatsCard.kills

37

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

47.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.38
profile.mapStatsCard.kd
114.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

8

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

58.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.00
profile.mapStatsCard.kd
80.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

14

profile.mapStatsCard.kills

14

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

57.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/12/2026 W 13:8 22/13/7 110 1.69 1.05 cache
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
58 min
10/12/2026 W 13:6 19/11/10 100 1.73 1.00 inferno
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
34 min
10/12/2026 W 13:4 19/8/4 115 2.38 1.12 dust2
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
30 min
10/12/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
09/29/2026 L 13:4 7/13/4 49 0.54 0.41 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
49 min
09/28/2026 W 13:8 15/13/4 79 1.15 0.71 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
51 min
09/27/2026 L 13:2 6/14/3 50 0.43 0.40 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
09/25/2026 W 13:4 17/12/4 99 1.42 1.00 ancient
OCE ECL S52 Cup 2
34 min
09/23/2026 W 13:7 14/14/12 90 1.00 0.70 nuke
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
09/16/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
OCE ECL S52 Cup 2

Активність - останні 90 днів

37 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-28 do 2026-10-13 99 матчів Win Rate: 64.6% K/D: 1.07

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.07

ADR

84

HS %

23.7%

Відсоток перемог

64.6%

Матчі

99

Перемоги

64

Вбивства

1532

Підтримки

487

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
4
profile.generalStats.mvps
42
profile.generalStats.utilityDmg
146.5
profile.generalStats.enemiesFlashed
12.4
profile.generalStats.avgDeaths
14.3
profile.generalStats.multiKills
73
profile.generalStats.aces
2
profile.generalStats.avgKd
1.3
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
100.8
profile.generalStats.avgHs
52.9%
profile.generalStats.winRate
71.4%
profile.generalStats.avgKills
18.5
profile.generalStats.openingMatches
50.6%
profile.generalStats.entryKills
5.6
profile.generalStats.firstShootDowns
2.9
profile.generalStats.avgAssists
6.7
profile.generalStats.utilitySuccess
52%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
1.6