Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Spinx

Spinx

Gold Verified
Flag of il
ID: a6e8dc26-039b-4c8e-96d6-94dcd6b273e9
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

585

Win Rate

60%

K/D

1.32

ADR

91

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
36%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
67/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
56/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

438 ms

Statystyki Steam

Xnips

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

8 maja 2012

Znajomi

629

Poziom Steam

120

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.42

K/R

0.94

ADR

101

HS %

57.6%

Zabójstwa

406

Asysty

112

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

55.6%
Win Rate
1.34
K/D
103.4
ADR

9

Mecze

166

Zabójstwa

124

Śmierci

5-4

Bilans

24

MVP

60.9%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.34
K/D
95.2
ADR

6

Mecze

119

Zabójstwa

89

Śmierci

3-3

Bilans

14

MVP

56.7%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.44
K/D
89.8
ADR

3

Mecze

56

Zabójstwa

39

Śmierci

2-1

Bilans

12

MVP

53.3%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.97
K/D
125.3
ADR

2

Mecze

65

Zabójstwa

33

Śmierci

2-0

Bilans

10

MVP

52.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.10.2026 W 4:13 19/9/4 106 2.11 1.12 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
06.10.2026 W 7:13 18/12/11 107 1.50 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
02.10.2026 W 13:8 26/11/3 125 2.36 1.24 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
02.10.2026 L 8:13 18/17/2 93 1.06 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min
16.09.2026 W 6:13 24/11/6 126 2.18 1.26 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
03.09.2026 L 10:13 25/14/6 98 1.79 1.09 dust2
Europe 5v5 Queue
39 min
03.09.2026 W 19:17 39/26/9 111 1.50 1.08 cache
Europe 5v5 Queue
65 min
22.08.2026 L 13:8 19/16/4 101 1.19 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
22.08.2026 L 13:7 10/16/6 66 0.63 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
22.08.2026 L 6:13 15/14/6 95 1.07 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-11 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.13

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.13

ADR

76

HS %

24.7%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1434

Asysty

413

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
60
Obrażenia od granatów
135.5
Oślepieni przeciwnicy
5.8
Ø Śmierci
14.3
Multi-kille
111
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
101.1
Ø HS %
57.6%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
20.3
Mecze z opening killiem
60.5%
Entry kille
4.1
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
5.6
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
2.7