Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar chelok1ng

chelok1ng

Gold Verified
Flag of br
ID: 40577cff-70b3-4cee-859e-83d1469bdf47
SA
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

193

Win Rate

67%

K/D

1.53

ADR

89

HS %

61.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 51% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
35%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
45%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
61/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
55/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

436 ms

Statystyki Steam

Jorge

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

20 lipca 2012

Znajomi

236

Poziom Steam

25

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.21

K/R

0.73

ADR

81

HS %

66.2%

Zabójstwa

310

Asysty

93

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
73.5
ADR

3

Mecze

37

Zabójstwa

26

Śmierci

3-0

Bilans

4

MVP

66.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
0.90
K/D
83.5
ADR

2

Mecze

26

Zabójstwa

29

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

51.5%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.19
K/D
91.5
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

31

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

62.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.35
K/D
91.8
ADR

2

Mecze

31

Zabójstwa

23

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

64.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.45
K/D
71.9
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

75.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
02.09.2026 W 13:11 20/13/2 75 1.54 0.83 anubis
SA ECL S52 Cup 1
51 min
01.09.2026 W 13:9 16/11/5 70 1.45 0.73 dust2
SA ECL S52 Cup 1
88 min
31.08.2026 L 4:13 10/14/1 74 0.71 0.59 anubis
SA ECL S52 Cup 1
45 min
29.08.2026 W 13:4 12/8/6 85 1.50 0.71 inferno
SA ECL S52 Cup 1
45 min
27.08.2026 W 13:5 18/8/1 92 2.25 1.00 dust2
SA ECL S52 Cup 1
33 min
26.08.2026 W 4:13 15/11/5 93 1.36 0.88 inferno
South America 5V5 Queue
30 min
26.08.2026 W 13:5 12/9/1 62 1.33 0.67 mirage
South America 5V5 Queue
31 min
26.08.2026 W 13:6 16/11/4 92 1.45 0.84 mirage
SA ECL S52 Cup 1
38 min
13.08.2026 W 2:13 16/9/5 105 1.78 1.07 mirage
South America 5V5 Queue
23 min
08.08.2026 L 16:13 19/19/7 73 1.00 0.66 nuke
Betboom Storm 4 - Gamdom Imperial vs Galorys
45 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

36 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-23 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 68.0% K/D: 1.19

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 508

Koniec Sezonu

#27 543

Najwyższy

#27 874

Najniższy

#26 508

Średni

#27 130

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.19

ADR

84

HS %

26.5%

Win Rate

68.0%

Mecze

100

Wygrane

68

Zabójstwa

1597

Asysty

464

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
46
Obrażenia od granatów
96.1
Oślepieni przeciwnicy
6.4
Ø Śmierci
13.8
Multi-kille
77
Ace'y
1
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
80.2
Ø HS %
60.3%
Win Rate %
73.7%
Ø Zabójstwa
15
Mecze z opening killiem
46%
Entry kille
6.6
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
4.6
Skuteczność granatów %
45%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
0.6