Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar chelok1ng

chelok1ng

Gold Verified
Flag of br
ID: 40577cff-70b3-4cee-859e-83d1469bdf47
SA
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 22 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

193

Процент победи

67%

K/D

1.53

ADR

89

HS %

61.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
23%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 51% от тези двубои

Clutch 1v1
40%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
35%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
2%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
45%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
90/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат

Позициониране
61/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Среден

Гранати
55/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

436 ms

Steam Статистики

Jorge

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

20 юли 2012 г.

Приятели

236

Steam Ниво

25

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.21

K/R

0.73

ADR

81

HS %

66.2%

Убийства

310

Асистенции

93

Процент победи

75.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.42
profile.mapStatsCard.kd
73.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

26

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

66.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.90
profile.mapStatsCard.kd
83.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

26

profile.mapStatsCard.kills

29

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

51.5%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.19
profile.mapStatsCard.kd
91.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

31

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

62.5%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.35
profile.mapStatsCard.kd
91.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

31

profile.mapStatsCard.kills

23

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

64.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.45
profile.mapStatsCard.kd
71.9
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

11

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

75.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
02.09.2026 г. W 13:11 20/13/2 75 1.54 0.83 anubis
SA ECL S52 Cup 1
51 min
01.09.2026 г. W 13:9 16/11/5 70 1.45 0.73 dust2
SA ECL S52 Cup 1
88 min
31.08.2026 г. L 4:13 10/14/1 74 0.71 0.59 anubis
SA ECL S52 Cup 1
45 min
29.08.2026 г. W 13:4 12/8/6 85 1.50 0.71 inferno
SA ECL S52 Cup 1
45 min
27.08.2026 г. W 13:5 18/8/1 92 2.25 1.00 dust2
SA ECL S52 Cup 1
33 min
26.08.2026 г. W 4:13 15/11/5 93 1.36 0.88 inferno
South America 5V5 Queue
30 min
26.08.2026 г. W 13:5 12/9/1 62 1.33 0.67 mirage
South America 5V5 Queue
31 min
26.08.2026 г. W 13:6 16/11/4 92 1.45 0.84 mirage
SA ECL S52 Cup 1
38 min
13.08.2026 г. W 2:13 16/9/5 105 1.78 1.07 mirage
South America 5V5 Queue
23 min
08.08.2026 г. L 16:13 19/19/7 73 1.00 0.66 nuke
Betboom Storm 4 - Gamdom Imperial vs Galorys
45 min

Активност - последните 90 дни

36 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-07-23 do 2026-10-12 100 мача Win Rate: 68.0% K/D: 1.19

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Начало на сезона

#26 508

Край на сезона

#27 543

Най-висок

#27 874

Най-нисък

#26 508

Среден

#27 130

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.19

ADR

84

HS %

26.5%

Процент победи

68.0%

Мачове

100

Победи

68

Убийства

1597

Асистенции

464

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
9
profile.generalStats.mvps
46
profile.generalStats.utilityDmg
96.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
6.4
profile.generalStats.avgDeaths
13.8
profile.generalStats.multiKills
77
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.1
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
80.2
profile.generalStats.avgHs
60.3%
profile.generalStats.winRate
73.7%
profile.generalStats.avgKills
15
profile.generalStats.openingMatches
46%
profile.generalStats.entryKills
6.6
profile.generalStats.firstShootDowns
3.1
profile.generalStats.avgAssists
4.6
profile.generalStats.utilitySuccess
45%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
0.6