Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar chelok1ng

chelok1ng

Gold Verified
Flag of br
ID: 40577cff-70b3-4cee-859e-83d1469bdf47
SA
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 18 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

193

Відсоток перемог

67%

K/D

1.53

ADR

89

HS %

61.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
23%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 51% таких дуелей

Клатч 1v1
40%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
35%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
2%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
45%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
90/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
61/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
55/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

436 ms

Статистика Steam

Jorge

Години в CS

приховано

Дата створення

July 20, 2012

Друзі

236

Рівень Steam

25

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.21

K/R

0.73

ADR

81

HS %

66.2%

Вбивства

310

Підтримки

93

Відсоток перемог

75.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.42
profile.mapStatsCard.kd
73.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

26

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

66.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.90
profile.mapStatsCard.kd
83.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

26

profile.mapStatsCard.kills

29

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

51.5%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.19
profile.mapStatsCard.kd
91.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

31

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

62.5%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.35
profile.mapStatsCard.kd
91.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

31

profile.mapStatsCard.kills

23

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

64.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.45
profile.mapStatsCard.kd
71.9
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

11

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

75.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
09/02/2026 W 13:11 20/13/2 75 1.54 0.83 anubis
SA ECL S52 Cup 1
51 min
09/01/2026 W 13:9 16/11/5 70 1.45 0.73 dust2
SA ECL S52 Cup 1
88 min
08/31/2026 L 4:13 10/14/1 74 0.71 0.59 anubis
SA ECL S52 Cup 1
45 min
08/29/2026 W 13:4 12/8/6 85 1.50 0.71 inferno
SA ECL S52 Cup 1
45 min
08/27/2026 W 13:5 18/8/1 92 2.25 1.00 dust2
SA ECL S52 Cup 1
33 min
08/26/2026 W 4:13 15/11/5 93 1.36 0.88 inferno
South America 5V5 Queue
30 min
08/26/2026 W 13:5 12/9/1 62 1.33 0.67 mirage
South America 5V5 Queue
31 min
08/26/2026 W 13:6 16/11/4 92 1.45 0.84 mirage
SA ECL S52 Cup 1
38 min
08/13/2026 W 2:13 16/9/5 105 1.78 1.07 mirage
South America 5V5 Queue
23 min
08/08/2026 L 16:13 19/19/7 73 1.00 0.66 nuke
Betboom Storm 4 - Gamdom Imperial vs Galorys
45 min

Активність - останні 90 днів

36 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-07-23 do 2026-10-12 100 матчів Win Rate: 68.0% K/D: 1.19

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#26 508

Кінець сезону

#27 543

Найвищий

#27 874

Найнижчий

#26 508

Середній

#27 130

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.19

ADR

84

HS %

26.5%

Відсоток перемог

68.0%

Матчі

100

Перемоги

68

Вбивства

1597

Підтримки

464

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
9
profile.generalStats.mvps
46
profile.generalStats.utilityDmg
96.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
6.4
profile.generalStats.avgDeaths
13.8
profile.generalStats.multiKills
77
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.1
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
80.2
profile.generalStats.avgHs
60.3%
profile.generalStats.winRate
73.7%
profile.generalStats.avgKills
15
profile.generalStats.openingMatches
46%
profile.generalStats.entryKills
6.6
profile.generalStats.firstShootDowns
3.1
profile.generalStats.avgAssists
4.6
profile.generalStats.utilitySuccess
45%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
0.6