Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar frozen_-

frozen_-

Gold Verified
Flag of sk
ID: 18911949-a23d-4b42-bd0b-7a970b51824c
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

632

Win Rate

61%

K/D

1.53

ADR

112

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 65% takich starć

Clutch 1v1
46%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
35%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
57/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

428 ms

Statystyki Steam

frozen

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

30 lipca 2012

Znajomi

271

Poziom Steam

89

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.26

K/R

0.82

ADR

88

HS %

53.9%

Zabójstwa

359

Asysty

103

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

16.7%
Win Rate
0.98
K/D
79.4
ADR

6

Mecze

94

Zabójstwa

96

Śmierci

1-5

Bilans

16

MVP

60.2%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.33
K/D
89.7
ADR

4

Mecze

77

Zabójstwa

58

Śmierci

2-2

Bilans

12

MVP

44.8%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
1.26
K/D
86.0
ADR

4

Mecze

73

Zabójstwa

58

Śmierci

3-1

Bilans

8

MVP

53.0%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
1.52
K/D
100.4
ADR

4

Mecze

82

Zabójstwa

54

Śmierci

3-1

Bilans

13

MVP

56.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.83
K/D
87.5
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

18

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

51.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 13:10 17/12/1 75 1.42 0.74 cache
Europe 5v5 Queue
36 min
01.10.2026 L 14:16 23/19/13 90 1.21 0.77 mirage
Europe 5v5 Queue
50 min
01.10.2026 L 13:16 20/18/9 76 1.11 0.69 anubis
Europe 5v5 Queue
55 min
29.09.2026 W 13:10 17/13/7 75 1.31 0.74 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
29.09.2026 W 14:16 18/23/5 63 0.78 0.60 dust2
Europe 5v5 Queue
51 min
29.09.2026 L 13:16 16/20/5 66 0.80 0.55 ancient
Europe 5v5 Queue
43 min
29.09.2026 L 8:13 14/16/5 72 0.88 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
28.09.2026 L 13:8 16/17/6 94 0.94 0.76 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
28.09.2026 W 13:2 16/6/6 100 2.67 1.07 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
28.09.2026 L 7:13 17/15/6 100 1.13 0.85 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

40 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-13 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.49

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 4 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 674

Koniec Sezonu

#26 737

Najwyższy

#26 972

Najniższy

#26 556

Średni

#26 735

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.49

ADR

99

HS %

23.3%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

2031

Asysty

478

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
55
Obrażenia od granatów
123.8
Oślepieni przeciwnicy
10.4
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
97
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
87.8
Ø HS %
53.9%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
18
Mecze z opening killiem
54.5%
Entry kille
3.9
Pierwsze strzały
2.1
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
1.2