Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar isak

isak

Gold Verified
Flag of se
ID: 3acb4c93-24ca-4a77-a893-31372d23fa58
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

346

Win Rate

59%

K/D

1.24

ADR

84

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 53% takich starć

Clutch 1v1
36%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
67/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
57/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

531 ms

Statystyki Steam

123

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

19 września 2012

Posiadane gry

103

Poziom Steam

34

Aktualne VAC Bany

1
N/D
Ban VAC

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.03

K/R

0.70

ADR

76

HS %

55.8%

Zabójstwa

325

Asysty

111

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

60.0%
Win Rate
1.10
K/D
72.3
ADR

5

Mecze

65

Zabójstwa

59

Śmierci

3-2

Bilans

11

MVP

58.4%

Headshoty

mirage

40.0%
Win Rate
1.36
K/D
93.1
ADR

5

Mecze

95

Zabójstwa

70

Śmierci

2-3

Bilans

13

MVP

59.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
0.76
K/D
78.7
ADR

2

Mecze

28

Zabójstwa

37

Śmierci

2-0

Bilans

2

MVP

53.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
73.9
ADR

2

Mecze

23

Zabójstwa

23

Śmierci

2-0

Bilans

2

MVP

56.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.34
K/D
94.1
ADR

1

Mecze

39

Zabójstwa

29

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

54.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
0.71
K/D
67.2
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

67.0%

Headshoty

overpass

0.0%
Win Rate
0.32
K/D
50.7
ADR

1

Mecze

6

Zabójstwa

19

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.09.2026 W 20:22 39/29/8 94 1.34 0.93 cache
Europe 5v5 Queue
73 min
07.06.2026 L 3:13 9/14/1 62 0.64 0.56 ancient
Europe 5v5 Queue
24 min
05.06.2026 W 11:13 14/21/5 80 0.67 0.58 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
05.06.2026 W 10:13 18/14/7 92 1.29 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
17.05.2026 L 13:5 14/14/4 70 1.00 0.78 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
17.05.2026 W 10:13 14/16/10 77 0.88 0.61 anubis
Europe 5v5 Queue
49 min
06.05.2026 L 13:7 16/15/3 91 1.07 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
02.05.2026 W 26:28 35/34/18 67 1.03 0.65 inferno
Comic Con Baltics '26 - Qual 2
37 min
02.05.2026 W 13:6 17/11/3 87 1.55 0.89 ancient
Comic Con Baltics '26 - Qual 2
40 min
02.05.2026 W 2:13 11/6/4 66 1.83 0.73 ancient
Comic Con Baltics '26 - Qual 2
29 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-10 do 2026-09-28 100 meczy Win Rate: 62.0% K/D: 1.13

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.13

ADR

80

HS %

21.5%

Win Rate

62.0%

Mecze

100

Wygrane

62

Zabójstwa

1661

Asysty

462

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
41
Obrażenia od granatów
95.8
Oślepieni przeciwnicy
5.8
Ø Śmierci
15.3
Multi-kille
66
Ace'y
3
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
79.8
Ø HS %
57.4%
Win Rate %
66.7%
Ø Zabójstwa
16.4
Mecze z opening killiem
43.7%
Entry kille
3.9
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3