Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Roldie1337

Roldie1337

ID Verified
Flag of se
ID: 8f3b1ba9-a32e-4378-9399-fd4bc5af8247
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

797

Win Rate

56%

K/D

1.29

ADR

87

HS %

43.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
22%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
94/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
55/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

515 ms

Statystyki Steam

Jackinho

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.22

K/R

0.79

ADR

82

HS %

53.4%

Zabójstwa

322

Asysty

82

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

33.3%
Win Rate
1.14
K/D
81.6
ADR

6

Mecze

112

Zabójstwa

98

Śmierci

2-4

Bilans

19

MVP

42.7%

Headshoty

mirage

60.0%
Win Rate
1.40
K/D
94.2
ADR

5

Mecze

80

Zabójstwa

57

Śmierci

3-2

Bilans

10

MVP

64.8%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.88
K/D
82.8
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

67.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.63
K/D
66.1
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

80.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.57
K/D
102.8
ADR

1

Mecze

22

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

41.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
2.40
K/D
89.1
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

5

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

50.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
2.67
K/D
71.5
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

6

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.10.2026 L 10:13 13/15/4 65 0.87 0.57 inferno
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
48 min
07.10.2026 L 5:13 10/15/7 65 0.67 0.56 dust2
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
43 min
07.10.2026 W 13:4 13/6/1 73 2.17 0.76 mirage
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
40 min
06.10.2026 L 5:13 10/16/0 66 0.63 0.56 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
06.10.2026 L 16:14 25/23/6 90 1.09 0.83 dust2
Europe 5v5 Queue
52 min
06.10.2026 L 13:11 22/18/4 98 1.22 0.92 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
06.10.2026 L 13:9 22/14/5 103 1.57 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
37 min
06.10.2026 W 13:5 17/8/4 85 2.13 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
06.10.2026 L 8:13 19/16/3 103 1.19 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
05.10.2026 L 13:3 15/14/4 120 1.07 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-02 do 2026-10-08 100 meczy Win Rate: 35.0% K/D: 1.03

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.03

ADR

81

HS %

23.4%

Win Rate

35.0%

Mecze

100

Wygrane

35

Zabójstwa

1611

Asysty

434

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
49
Obrażenia od granatów
67.1
Oślepieni przeciwnicy
6
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
92
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
87.4
Ø HS %
53.1%
Win Rate %
50%
Ø Zabójstwa
17
Mecze z opening killiem
55.6%
Entry kille
5.4
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
4.4
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
22%
Zabójstwa w clutchach
1.6