Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Roldie1337

Roldie1337

ID Verified
Flag of se
ID: 8f3b1ba9-a32e-4378-9399-fd4bc5af8247
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 18 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

797

Відсоток перемог

56%

K/D

1.29

ADR

87

HS %

43.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
23%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 57% таких дуелей

Клатч 1v1
39%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
21%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
22%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
49%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
94/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
56/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
55/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

515 ms

Статистика Steam

Jackinho

Години в CS

приховано

Дата створення

приховано

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.22

K/R

0.79

ADR

82

HS %

53.4%

Вбивства

322

Підтримки

82

Відсоток перемог

45.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

dust2

33.3%
profile.mapStatsCard.winRate
1.14
profile.mapStatsCard.kd
81.6
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

112

profile.mapStatsCard.kills

98

profile.mapStatsCard.deaths

2-4

profile.mapStatsCard.record

19

profile.mapStatsCard.mvps

42.7%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

60.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.40
profile.mapStatsCard.kd
94.2
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

80

profile.mapStatsCard.kills

57

profile.mapStatsCard.deaths

3-2

profile.mapStatsCard.record

10

profile.mapStatsCard.mvps

64.8%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.88
profile.mapStatsCard.kd
82.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

15

profile.mapStatsCard.kills

17

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

0

profile.mapStatsCard.mvps

67.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.63
profile.mapStatsCard.kd
66.1
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

10

profile.mapStatsCard.kills

16

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

0

profile.mapStatsCard.mvps

80.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.57
profile.mapStatsCard.kd
102.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

22

profile.mapStatsCard.kills

14

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

41.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.40
profile.mapStatsCard.kd
89.1
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

12

profile.mapStatsCard.kills

5

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.67
profile.mapStatsCard.kd
71.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

6

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/08/2026 L 10:13 13/15/4 65 0.87 0.57 inferno
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
48 min
10/07/2026 L 5:13 10/15/7 65 0.67 0.56 dust2
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
43 min
10/07/2026 W 13:4 13/6/1 73 2.17 0.76 mirage
EU ECL S52 Cup 8 - Group 4
40 min
10/06/2026 L 5:13 10/16/0 66 0.63 0.56 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
10/06/2026 L 16:14 25/23/6 90 1.09 0.83 dust2
Europe 5v5 Queue
52 min
10/06/2026 L 13:11 22/18/4 98 1.22 0.92 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
10/06/2026 L 13:9 22/14/5 103 1.57 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
37 min
10/06/2026 W 13:5 17/8/4 85 2.13 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
10/06/2026 L 8:13 19/16/3 103 1.19 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
10/05/2026 L 13:3 15/14/4 120 1.07 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-05-02 do 2026-10-08 100 матчів Win Rate: 35.0% K/D: 1.03

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.03

ADR

81

HS %

23.4%

Відсоток перемог

35.0%

Матчі

100

Перемоги

35

Вбивства

1611

Підтримки

434

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
7
profile.generalStats.mvps
49
profile.generalStats.utilityDmg
67.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
6
profile.generalStats.avgDeaths
14.2
profile.generalStats.multiKills
92
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.2
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
87.4
profile.generalStats.avgHs
53.1%
profile.generalStats.winRate
50%
profile.generalStats.avgKills
17
profile.generalStats.openingMatches
55.6%
profile.generalStats.entryKills
5.4
profile.generalStats.firstShootDowns
3
profile.generalStats.avgAssists
4.4
profile.generalStats.utilitySuccess
49%
profile.generalStats.awpPercent
22%
profile.generalStats.clutchKills
1.6