Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar liazz

liazz

Gold Verified
Flag of au
ID: 018df5fb-0948-40af-99b0-baba0887e62b
OCE
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 7 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

125

Win Rate

77%

K/D

1.67

ADR

84

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
16%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
34%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
0%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
47%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
65/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
79/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

458 ms

Statystyki Steam

john_nobody

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 września 2012

Poziom Steam

55

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.42

K/R

0.83

ADR

84

HS %

50.1%

Zabójstwa

320

Asysty

97

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

50.0%
Win Rate
1.10
K/D
82.3
ADR

4

Mecze

64

Zabójstwa

58

Śmierci

2-2

Bilans

9

MVP

47.3%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.35
K/D
75.5
ADR

2

Mecze

23

Zabójstwa

17

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

65.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.06
K/D
98.5
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

16

Śmierci

2-0

Bilans

9

MVP

58.5%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.32
K/D
88.1
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

19

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

48.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
2.50
K/D
119.6
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

65.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.78
K/D
86.6
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 13:8 16/10/7 82 1.60 0.76 cache
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
58 min
12.10.2026 W 13:6 17/10/9 100 1.70 0.89 inferno
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
34 min
12.10.2026 W 13:4 11/10/4 66 1.10 0.65 dust2
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
30 min
12.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
29.09.2026 L 13:4 9/14/3 62 0.64 0.53 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
49 min
28.09.2026 W 13:8 18/10/4 93 1.80 0.86 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
51 min
27.09.2026 L 13:2 12/13/2 68 0.92 0.80 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
25.09.2026 W 13:4 17/10/3 84 1.70 1.00 ancient
OCE ECL S52 Cup 2
34 min
23.09.2026 W 13:7 16/11/4 77 1.45 0.80 nuke
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
16.09.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
OCE ECL S52 Cup 2

Aktywność - Ostatnie 90 dni

23 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-26 do 2026-09-29 100 meczy Win Rate: 69.0% K/D: 1.34

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.34

ADR

83

HS %

19.4%

Win Rate

69.0%

Mecze

100

Wygrane

69

Zabójstwa

1623

Asysty

443

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
46
Obrażenia od granatów
128
Oślepieni przeciwnicy
11.7
Ø Śmierci
11.6
Multi-kille
66
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
86
Ø HS %
54%
Win Rate %
81.3%
Ø Zabójstwa
15.9
Mecze z opening killiem
57.8%
Entry kille
2.8
Pierwsze strzały
1.6
Ø Asysty
5.8
Skuteczność granatów %
47%
AWP %
0%
Zabójstwa w clutchach
1.6