Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar liazz

liazz

Gold Verified
Flag of au
ID: 018df5fb-0948-40af-99b0-baba0887e62b
OCE
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 8 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

125

Відсоток перемог

77%

K/D

1.67

ADR

84

HS %

49.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
16%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 60% таких дуелей

Клатч 1v1
41%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
34%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
0%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
47%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
91/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
65/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
79/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

458 ms

Статистика Steam

john_nobody

Години в CS

приховано

Дата створення

September 23, 2012

Рівень Steam

55

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.42

K/R

0.83

ADR

84

HS %

50.1%

Вбивства

320

Підтримки

97

Відсоток перемог

75.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

inferno

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.10
profile.mapStatsCard.kd
82.3
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

64

profile.mapStatsCard.kills

58

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

9

profile.mapStatsCard.mvps

47.3%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.35
profile.mapStatsCard.kd
75.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

23

profile.mapStatsCard.kills

17

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

65.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.06
profile.mapStatsCard.kd
98.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

33

profile.mapStatsCard.kills

16

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

9

profile.mapStatsCard.mvps

58.5%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.32
profile.mapStatsCard.kd
88.1
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

25

profile.mapStatsCard.kills

19

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

48.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.50
profile.mapStatsCard.kd
119.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

20

profile.mapStatsCard.kills

8

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

65.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.78
profile.mapStatsCard.kd
86.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

9

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

50.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/12/2026 W 13:8 16/10/7 82 1.60 0.76 cache
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
58 min
10/12/2026 W 13:6 17/10/9 100 1.70 0.89 inferno
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
34 min
10/12/2026 W 13:4 11/10/4 66 1.10 0.65 dust2
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
30 min
10/12/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
DFRAG Invitational 2026 - Last chance qualifier
09/29/2026 L 13:4 9/14/3 62 0.64 0.53 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
49 min
09/28/2026 W 13:8 18/10/4 93 1.80 0.86 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
51 min
09/27/2026 L 13:2 12/13/2 68 0.92 0.80 inferno
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
09/25/2026 W 13:4 17/10/3 84 1.70 1.00 ancient
OCE ECL S52 Cup 2
34 min
09/23/2026 W 13:7 16/11/4 77 1.45 0.80 nuke
OCE ECL S52 Cup 2
40 min
09/16/2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
OCE ECL S52 Cup 2

Активність - останні 90 днів

23 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-26 do 2026-09-29 100 матчів Win Rate: 69.0% K/D: 1.34

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.34

ADR

83

HS %

19.4%

Відсоток перемог

69.0%

Матчі

100

Перемоги

69

Вбивства

1623

Підтримки

443

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
9
profile.generalStats.mvps
46
profile.generalStats.utilityDmg
128
profile.generalStats.enemiesFlashed
11.7
profile.generalStats.avgDeaths
11.6
profile.generalStats.multiKills
66
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
86
profile.generalStats.avgHs
54%
profile.generalStats.winRate
81.3%
profile.generalStats.avgKills
15.9
profile.generalStats.openingMatches
57.8%
profile.generalStats.entryKills
2.8
profile.generalStats.firstShootDowns
1.6
profile.generalStats.avgAssists
5.8
profile.generalStats.utilitySuccess
47%
profile.generalStats.awpPercent
0%
profile.generalStats.clutchKills
1.6