Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar m0NESY

m0NESY

Gold Verified
Flag of ru
ID: 93306681-bce6-4369-8c41-e0bdba2597ed
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 30 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1334

Win Rate

64%

K/D

1.52

ADR

108

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
31%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 67% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
23%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

392 ms

Statystyki Steam

m0

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

31 października 2012

Znajomi

661

Poziom Steam

111

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.36

K/R

0.94

ADR

101

HS %

56.5%

Zabójstwa

440

Asysty

112

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

71.4%
Win Rate
1.44
K/D
100.1
ADR

7

Mecze

160

Zabójstwa

111

Śmierci

5-2

Bilans

21

MVP

46.1%

Headshoty

ancient

40.0%
Win Rate
1.47
K/D
103.7
ADR

5

Mecze

115

Zabójstwa

78

Śmierci

2-3

Bilans

16

MVP

66.6%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.11
K/D
95.2
ADR

4

Mecze

79

Zabójstwa

71

Śmierci

2-2

Bilans

11

MVP

59.8%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.41
K/D
114.0
ADR

3

Mecze

65

Zabójstwa

46

Śmierci

2-1

Bilans

9

MVP

67.3%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.24
K/D
79.3
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

33.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.10.2026 W 14:16 21/21/9 90 1.00 0.70 anubis
Europe 5v5 Queue
55 min
05.10.2026 L 9:13 19/18/2 85 1.06 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
42 min
05.10.2026 L 13:5 17/14/5 109 1.21 0.94 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
05.10.2026 W 13:7 23/12/1 101 1.92 1.15 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
04.10.2026 W 13:9 18/15/8 91 1.20 0.82 anubis
Europe 5v5 Queue
42 min
04.10.2026 L 9:13 25/15/7 120 1.67 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
04.10.2026 W 13:11 22/15/4 89 1.47 0.92 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
03.10.2026 W 16:14 35/22/6 120 1.59 1.17 ancient
Europe 5v5 Queue
54 min
03.10.2026 W 11:13 19/13/4 79 1.46 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
28.09.2026 L 9:13 17/14/5 80 1.21 0.77 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-09 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 63.0% K/D: 1.46

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.46

ADR

91

HS %

36.0%

Win Rate

63.0%

Mecze

100

Wygrane

63

Zabójstwa

1921

Asysty

291

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
61
Obrażenia od granatów
107.2
Oślepieni przeciwnicy
8.5
Ø Śmierci
16.2
Multi-kille
119
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
101.1
Ø HS %
56.5%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
22
Mecze z opening killiem
65.9%
Entry kille
6.6
Pierwsze strzały
4.4
Ø Asysty
5.6
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
23%
Zabójstwa w clutchach
2