m0NESY
Mecze
1334
Win Rate
64%
K/D
1.52
ADR
108
HS %
52.0%
Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2
Styl gry
Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy
Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 67% takich starć
Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego
Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch
Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki
Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami
Analiza Leetify
Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu
Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik
Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik
Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik
Czas reakcji
387 ms
Statystyki Steam
m0
Godziny w CS
ukryte
Data utworzenia
31 października 2012
Znajomi
661
Poziom Steam
111
Aktualne VAC Bany
0Statystyki z ostatnich 20 meczów
K/D
1.36
K/R
0.94
ADR
101
HS %
56.5%
Zabójstwa
440
Asysty
112
Win Rate
60.0%
Trend formy
K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej
Statystyki map
Z ostatnich 20 meczów
mirage
7
Mecze
160
Zabójstwa
111
Śmierci
5-2
Bilans
21
MVP
46.1%
Headshoty
ancient
5
Mecze
115
Zabójstwa
78
Śmierci
2-3
Bilans
16
MVP
66.6%
Headshoty
anubis
4
Mecze
79
Zabójstwa
71
Śmierci
2-2
Bilans
11
MVP
59.8%
Headshoty
dust2
3
Mecze
65
Zabójstwa
46
Śmierci
2-1
Bilans
9
MVP
67.3%
Headshoty
inferno
1
Mecze
21
Zabójstwa
17
Śmierci
1-0
Bilans
4
MVP
33.0%
Headshoty
Ostatnie mecze (10)
Zobacz pełną historię meczów| Data | Wynik | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Mapa | Typ meczu / Czas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | W 14:16 | 21/21/9 | 90 | 1.00 | 0.70 | anubis |
Europe 5v5 Queue
55 min
|
| 05.10.2026 | L 9:13 | 19/18/2 | 85 | 1.06 | 0.86 | anubis |
Europe 5v5 Queue
42 min
|
| 05.10.2026 | L 13:5 | 17/14/5 | 109 | 1.21 | 0.94 | ancient |
Europe 5v5 Queue
29 min
|
| 05.10.2026 | W 13:7 | 23/12/1 | 101 | 1.92 | 1.15 | ancient |
Europe 5v5 Queue
29 min
|
| 04.10.2026 | W 13:9 | 18/15/8 | 91 | 1.20 | 0.82 | anubis |
Europe 5v5 Queue
42 min
|
| 04.10.2026 | L 9:13 | 25/15/7 | 120 | 1.67 | 1.14 | mirage |
Europe 5v5 Queue
34 min
|
| 04.10.2026 | W 13:11 | 22/15/4 | 89 | 1.47 | 0.92 | mirage |
Europe 5v5 Queue
36 min
|
| 03.10.2026 | W 16:14 | 35/22/6 | 120 | 1.59 | 1.17 | ancient |
Europe 5v5 Queue
54 min
|
| 03.10.2026 | W 11:13 | 19/13/4 | 79 | 1.46 | 0.79 | mirage |
Europe 5v5 Queue
42 min
|
| 28.09.2026 | L 9:13 | 17/14/5 | 80 | 1.21 | 0.77 | ancient |
Europe 5v5 Queue
39 min
|
Aktywność - Ostatnie 90 dni
Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2
Dane z Leetify
Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.
Sezon 4 2026
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.46
ADR
91
HS %
36.0%
Win Rate
63.0%
Mecze
100
Wygrane
63
Zabójstwa
1921
Asysty
291
Statystyki ogólne
Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej