Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Kylar

Kylar

Gold Verified
Flag of pl
ID: f88087f1-f5de-4029-bb08-d75a3f56e1b0
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1270

Win Rate

62%

K/D

1.40

ADR

86

HS %

58.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
64/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

422 ms

Statystyki Steam

Plainswalker

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

24 listopada 2012

Poziom Steam

33

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.28

K/R

0.81

ADR

88

HS %

61.2%

Zabójstwa

386

Asysty

127

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

75.0%
Win Rate
1.35
K/D
87.2
ADR

8

Mecze

157

Zabójstwa

116

Śmierci

6-2

Bilans

32

MVP

69.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.26
K/D
96.8
ADR

4

Mecze

73

Zabójstwa

58

Śmierci

4-0

Bilans

19

MVP

59.8%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.76
K/D
97.9
ADR

3

Mecze

60

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

49.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
0.96
K/D
72.0
ADR

2

Mecze

44

Zabójstwa

46

Śmierci

1-1

Bilans

8

MVP

54.5%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.86
K/D
61.8
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

50.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.33
K/D
100.2
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

71.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
27.09.2026 W 16:19 26/22/10 92 1.18 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
55 min
27.09.2026 W 13:11 26/13/5 98 2.00 1.08 ancient
Europe 5v5 Queue
38 min
26.09.2026 W 1:13 15/6/2 105 2.50 1.07 mirage
Europe 5v5 Queue
21 min
26.09.2026 W 6:13 11/14/5 62 0.79 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
26.09.2026 W 6:13 11/12/4 75 0.92 0.58 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
25.09.2026 W 15:19 20/21/11 79 0.95 0.59 ancient
Europe 5v5 Queue
60 min
25.09.2026 L 11:13 23/15/7 93 1.53 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
24.09.2026 L 13:9 16/16/2 69 1.00 0.73 nuke
Stake Ranked Episode 5 - Closed Qualifier
45 min
22.09.2026 L 15:19 23/23/11 76 1.00 0.68 anubis
Europe 5v5 Queue
58 min
22.09.2026 W 10:13 20/13/10 95 1.54 0.87 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-06 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 54.0% K/D: 1.12

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.12

ADR

76

HS %

27.5%

Win Rate

54.0%

Mecze

100

Wygrane

54

Zabójstwa

1528

Asysty

384

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
77
Obrażenia od granatów
87.1
Oślepieni przeciwnicy
15.5
Ø Śmierci
14.5
Multi-kille
98
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88.6
Ø HS %
61.5%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.2
Mecze z opening killiem
65.2%
Entry kille
3.5
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
6.5
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
1.7