Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar sh1ro

sh1ro

Gold Verified
Flag of jp
ID: 168530f8-107a-4e0a-b641-655d2f1594de
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

686

Win Rate

68%

K/D

1.62

ADR

97

HS %

40.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 66% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
36%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
69/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
60/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

376 ms

Statystyki Steam

SHHHHHH 我

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 stycznia 2013

Znajomi

305

Poziom Steam

92

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.41

K/R

0.91

ADR

94

HS %

39.1%

Zabójstwa

381

Asysty

85

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.45
K/D
91.0
ADR

9

Mecze

183

Zabójstwa

126

Śmierci

6-3

Bilans

24

MVP

34.8%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.46
K/D
104.6
ADR

6

Mecze

117

Zabójstwa

80

Śmierci

4-2

Bilans

23

MVP

42.2%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
1.03
K/D
89.0
ADR

2

Mecze

30

Zabójstwa

29

Śmierci

0-2

Bilans

2

MVP

46.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
2.22
K/D
97.8
ADR

2

Mecze

40

Zabójstwa

18

Śmierci

1-1

Bilans

4

MVP

44.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.65
K/D
59.5
ADR

1

Mecze

11

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

36.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 W 9:13 25/15/7 118 1.67 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
10.10.2026 L 6:13 15/16/1 81 0.94 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
10.10.2026 W 13:5 23/8/6 133 2.88 1.28 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
10.10.2026 L 7:13 12/16/6 83 0.75 0.60 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
09.10.2026 W 13:10 22/16/4 91 1.38 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
09.10.2026 W 13:3 15/7/5 97 2.14 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
23 min
09.10.2026 L 13:11 23/13/7 92 1.77 0.96 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
09.10.2026 W 13:7 20/11/4 102 1.82 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 W 13:6 21/12/5 123 1.75 1.11 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
08.10.2026 L 13:4 8/14/1 55 0.57 0.47 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

30 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-14 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 65.0% K/D: 1.43

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.43

ADR

83

HS %

22.6%

Win Rate

65.0%

Mecze

100

Wygrane

65

Zabójstwa

1742

Asysty

302

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
54
Obrażenia od granatów
50
Oślepieni przeciwnicy
6.8
Ø Śmierci
13.5
Multi-kille
104
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
94
Ø HS %
39.1%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
19.1
Mecze z opening killiem
64.7%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
36%
Zabójstwa w clutchach
2.9