Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar woxic

woxic

Gold Verified
Flag of tr
ID: 46b85145-031f-4bb2-8f2f-15a4e2ad39a8
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

219

Win Rate

54%

K/D

1.29

ADR

98

HS %

40.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 64% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
43%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
71/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
55/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

369 ms

Statystyki Steam

woxic

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

7 lutego 2013

Poziom Steam

52

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.08

K/R

0.73

ADR

73

HS %

42.1%

Zabójstwa

310

Asysty

77

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

40.0%
Win Rate
0.93
K/D
68.9
ADR

5

Mecze

78

Zabójstwa

84

Śmierci

2-3

Bilans

9

MVP

46.4%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.30
K/D
86.2
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

37

Śmierci

2-1

Bilans

6

MVP

37.7%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
2.24
K/D
95.7
ADR

2

Mecze

38

Zabójstwa

17

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

34.5%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.84
K/D
64.2
ADR

2

Mecze

26

Zabójstwa

31

Śmierci

0-2

Bilans

5

MVP

42.5%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.07
K/D
76.0
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

30

Śmierci

1-1

Bilans

6

MVP

49.5%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.44
K/D
76.5
ADR

2

Mecze

36

Zabójstwa

25

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

50.0%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
0.81
K/D
70.8
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

69.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
17.09.2026 L 13:11 25/19/0 99 1.32 1.04 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
07.09.2026 W 13:5 19/10/2 88 1.90 1.06 inferno
Europe 5v5 Queue
31 min
30.08.2026 L 13:7 13/16/4 71 0.81 0.65 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
29.08.2026 L 7:13 11/16/5 71 0.69 0.55 nuke
Europe 5v5 Queue
37 min
29.08.2026 W 13:11 25/13/5 102 1.92 1.04 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
29.08.2026 L 13:8 7/17/3 50 0.41 0.33 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min
28.08.2026 W 13:9 24/12/4 105 2.00 1.09 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
28.08.2026 L 11:13 15/15/2 58 1.00 0.63 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
28.08.2026 W 3:13 18/8/3 107 2.25 1.13 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
27.08.2026 W 11:13 15/14/3 56 1.07 0.63 ancient
Europe 5v5 Queue
36 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-14 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

72

HS %

24.9%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1435

Asysty

255

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
48
Obrażenia od granatów
31.9
Oślepieni przeciwnicy
8.1
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
76
Ace'y
4
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
76.3
Ø HS %
45.3%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
15.7
Mecze z opening killiem
55.9%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
2.7
Ø Asysty
3.9
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
43%
Zabójstwa w clutchach
2.1