Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar TMBRO

TMBRO

ID Verified
Flag of dk
ID: 1422aff2-bf78-4b95-a703-cb5860105e99
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1228

Win Rate

62%

K/D

1.20

ADR

82

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 49% takich starć

Clutch 1v1
37%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
86/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
61/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

459 ms

Statystyki Steam

TMB

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

21 lutego 2013

Znajomi

352

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

0.93

K/R

0.71

ADR

85

HS %

53.5%

Zabójstwa

330

Asysty

143

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

anubis

50.0%
Win Rate
0.94
K/D
87.0
ADR

6

Mecze

100

Zabójstwa

106

Śmierci

3-3

Bilans

15

MVP

52.3%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.14
K/D
99.7
ADR

4

Mecze

73

Zabójstwa

64

Śmierci

2-2

Bilans

10

MVP

51.8%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
0.88
K/D
85.6
ADR

4

Mecze

75

Zabójstwa

85

Śmierci

3-1

Bilans

8

MVP

54.3%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.03
K/D
83.8
ADR

2

Mecze

35

Zabójstwa

34

Śmierci

1-1

Bilans

6

MVP

50.5%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
0.90
K/D
71.3
ADR

2

Mecze

28

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

3

MVP

68.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.59
K/D
65.8
ADR

1

Mecze

10

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 W 13:6 22/12/5 101 1.83 1.16 anubis
Europe 5v5 Queue
32 min
09.10.2026 L 9:13 23/21/5 115 1.10 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.10.2026 W 8:13 28/15/12 153 1.87 1.33 anubis
Europe 5v5 Queue
32 min
27.09.2026 L 3:13 5/16/1 44 0.31 0.31 anubis
Europe 5v5 Queue
28 min
27.09.2026 L 11:13 17/18/6 88 0.94 0.71 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
27.09.2026 W 16:13 22/19/9 83 1.16 0.76 nuke
Europe 5v5 Queue
45 min
27.09.2026 W 10:13 20/15/5 90 1.33 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
26.09.2026 W 17:19 29/30/8 90 0.97 0.81 ancient
Europe 5v5 Queue
58 min
26.09.2026 L 13:7 10/15/3 69 0.67 0.50 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
25.09.2026 W 13:5 20/13/6 104 1.54 1.11 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-07 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 0.83

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.83

ADR

71

HS %

22.0%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1295

Asysty

522

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
44
Obrażenia od granatów
160.3
Oślepieni przeciwnicy
12.5
Ø Śmierci
17.6
Multi-kille
88
Ace'y
0
Ø K/D
0.9
Ø K/R
0
Ø ADR
85.3
Ø HS %
53.5%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
16.5
Mecze z opening killiem
50.4%
Entry kille
6.4
Pierwsze strzały
3.2
Ø Asysty
7.3
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.7