Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Keoz

Keoz

Gold Verified
Flag of be
ID: c69009a0-1899-433b-ab85-c0677dbd3dea
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 21 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1924

Win Rate

56%

K/D

1.20

ADR

85

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 51% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
55%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
86/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
67/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

497 ms

Statystyki Steam

Keoz

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

16 lipca 2013

Poziom Steam

31

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.18

K/R

0.76

ADR

84

HS %

62.8%

Zabójstwa

291

Asysty

89

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

66.7%
Win Rate
1.14
K/D
82.1
ADR

6

Mecze

82

Zabójstwa

72

Śmierci

4-2

Bilans

11

MVP

58.0%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
0.84
K/D
71.3
ADR

2

Mecze

26

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

65.5%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.54
K/D
93.8
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

24

Śmierci

1-1

Bilans

6

MVP

62.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.91
K/D
105.4
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

52.0%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.80
K/D
103.8
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

72.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
2.29
K/D
124.4
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

7

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

81.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.83
K/D
116.1
ADR

1

Mecze

22

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

55.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 13:6 21/11/6 105 1.91 1.11 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
12.10.2026 W 6:13 22/10/2 101 2.20 1.16 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
12.10.2026 L 9:13 14/19/8 73 0.74 0.64 anubis
Europe 5v5 Queue
37 min
10.10.2026 W 13:5 13/11/7 83 1.18 0.72 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
10.10.2026 W 8:13 21/9/3 102 2.33 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
35 min
09.10.2026 W 13:5 18/10/2 104 1.80 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
04.10.2026 W 5:13 23/10/2 120 2.30 1.28 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
09.08.2026 L 13:11 12/18/1 51 0.67 0.50 dust2
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
38 min
09.08.2026 W 11:13 16/13/6 73 1.23 0.67 anubis
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
38 min
08.08.2026 W 13:5 16/8/4 93 2.00 0.89 inferno
EWC26 CS2 LCQ - Group 4
24 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-05 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 57.0% K/D: 0.89

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.89

ADR

70

HS %

24.4%

Win Rate

57.0%

Mecze

100

Wygrane

57

Zabójstwa

1271

Asysty

414

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
49
Obrażenia od granatów
77.6
Oślepieni przeciwnicy
9.2
Ø Śmierci
12.9
Multi-kille
83
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
87.2
Ø HS %
60.1%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
16.1
Mecze z opening killiem
60.5%
Entry kille
4.1
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
55%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
0.9