Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar ALISTAIR

ALISTAIR

Gold Verified
Flag of au
ID: 209abe22-e245-46f6-b3e0-ea03d804e2f0
OCE
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1607

Win Rate

58%

K/D

1.48

ADR

97

HS %

42.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 64% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
34%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
84/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

505 ms

Statystyki Steam

Aa

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

16 lipca 2013

Znajomi

291

Poziom Steam

37

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.50

K/R

0.88

ADR

84

HS %

46.4%

Zabójstwa

363

Asysty

102

Win Rate

85.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

100.0%
Win Rate
1.61
K/D
101.4
ADR

5

Mecze

111

Zabójstwa

69

Śmierci

5-0

Bilans

20

MVP

47.0%

Headshoty

anubis

75.0%
Win Rate
1.69
K/D
101.0
ADR

4

Mecze

86

Zabójstwa

51

Śmierci

3-1

Bilans

17

MVP

46.8%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.41
K/D
58.6
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

13

MVP

34.3%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
98.3
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

62.0%

Headshoty

mirage

0.0%
Win Rate
1.15
K/D
107.4
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

20

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

52.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
07.10.2026 W 13:8 21/13/10 98 1.62 1.00 cache
Oceania 5v5 Queue
34 min
05.10.2026 L 13:10 23/20/1 107 1.15 1.00 mirage
Oceania 5v5 Queue
41 min
04.10.2026 L 8:13 23/15/5 114 1.53 1.10 anubis
Oceania 5v5 Queue
36 min
04.10.2026 W 13:11 33/18/5 137 1.83 1.38 dust2
Oceania 5v5 Queue
40 min
04.10.2026 W 13:1 15/6/3 103 2.50 1.07 inferno
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Playoffs
48 min
03.10.2026 W 13:9 20/10/7 90 2.00 0.91 inferno
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Playoffs
47 min
03.10.2026 W 19:16 39/24/8 116 1.63 1.11 anubis
Oceania 5v5 Queue
60 min
02.10.2026 W 13:8 18/12/4 70 1.50 0.86 inferno
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Playoffs
47 min
01.10.2026 W 13:10 17/18/6 85 0.94 0.74 dust2
Oceania 5v5 Queue
40 min
30.09.2026 W 13:1 7/6/3 40 1.17 0.50 anubis
ZOWIE eL Closed Qualifiers - Group A
23 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-30 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 74.0% K/D: 1.44

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.44

ADR

89

HS %

26.6%

Win Rate

74.0%

Mecze

100

Wygrane

74

Zabójstwa

1760

Asysty

354

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
12
MVP
80
Obrażenia od granatów
87.5
Oślepieni przeciwnicy
13.5
Ø Śmierci
13.4
Multi-kille
111
Ace'y
1
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
96.4
Ø HS %
48.1%
Win Rate %
80%
Ø Zabójstwa
20.6
Mecze z opening killiem
67.8%
Entry kille
5.8
Pierwsze strzały
3.9
Ø Asysty
5.4
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
34%
Zabójstwa w clutchach
1.6