Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar ZywOo

ZywOo

Gold Verified
Flag of fr
ID: 3b536dda-e3dd-40cd-baed-7e66ab050c8f
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 33 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

548

Win Rate

70%

K/D

1.70

ADR

109

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 68% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
24%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
74/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
78/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

412 ms

Statystyki Steam

Herbus doubledoor

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

5 listopada 2013

Znajomi

362

Poziom Steam

23

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.47

K/R

0.92

ADR

98

HS %

49.5%

Zabójstwa

396

Asysty

99

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

cache

100.0%
Win Rate
1.68
K/D
103.0
ADR

5

Mecze

101

Zabójstwa

60

Śmierci

5-0

Bilans

20

MVP

53.6%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
2.10
K/D
107.8
ADR

4

Mecze

88

Zabójstwa

42

Śmierci

3-1

Bilans

15

MVP

43.5%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.04
K/D
82.6
ADR

4

Mecze

72

Zabójstwa

69

Śmierci

2-2

Bilans

8

MVP

58.8%

Headshoty

nuke

66.7%
Win Rate
1.44
K/D
100.7
ADR

3

Mecze

56

Zabójstwa

39

Śmierci

2-1

Bilans

11

MVP

52.3%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.22
K/D
92.9
ADR

3

Mecze

56

Zabójstwa

46

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

37.3%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
1.64
K/D
106.2
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

6

MVP

43.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
27.09.2026 W 13:7 21/13/4 109 1.62 1.05 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min
27.09.2026 W 13:8 24/11/4 115 2.18 1.14 cache
Europe 5v5 Queue
30 min
27.09.2026 W 13:10 27/11/6 118 2.45 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
28.08.2026 L 16:12 27/18/2 91 1.50 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
47 min
27.08.2026 L 10:13 23/14/7 106 1.64 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
27.08.2026 W 13:10 15/20/2 73 0.75 0.65 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min
27.08.2026 L 10:13 19/19/6 111 1.00 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
27.08.2026 W 13:4 18/9/3 109 2.00 1.06 anubis
Europe 5v5 Queue
25 min
18.08.2026 W 13:5 23/9/5 128 2.56 1.28 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
15.08.2026 W 13:1 17/2/2 104 8.50 1.21 dust2
Europe 5v5 Queue
23 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

23 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-11 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 1.48

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.48

ADR

87

HS %

28.0%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1709

Asysty

344

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
70
Obrażenia od granatów
91.9
Oślepieni przeciwnicy
10.8
Ø Śmierci
13.5
Multi-kille
109
Ace'y
1
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
98.2
Ø HS %
49.5%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.8
Mecze z opening killiem
68.6%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
3
Ø Asysty
5
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
24%
Zabójstwa w clutchach
1.4