Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar faveN

faveN

Gold Verified
Flag of de
ID: 77a0ca34-3de2-45be-86ec-3efe375d4ff2
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 23 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

675

Win Rate

63%

K/D

1.41

ADR

87

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
19%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
11%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
94/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
59/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
60/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

445 ms

Statystyki Steam

faveN

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 grudnia 2013

Znajomi

547

Poziom Steam

95

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.42

K/R

0.95

ADR

94

HS %

59.8%

Zabójstwa

351

Asysty

77

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

22.2%
Win Rate
1.03
K/D
81.3
ADR

9

Mecze

131

Zabójstwa

127

Śmierci

2-7

Bilans

15

MVP

58.9%

Headshoty

ancient

80.0%
Win Rate
1.58
K/D
109.3
ADR

5

Mecze

109

Zabójstwa

69

Śmierci

4-1

Bilans

19

MVP

65.6%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.00
K/D
103.1
ADR

4

Mecze

74

Zabójstwa

37

Śmierci

4-0

Bilans

10

MVP

54.8%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
3.60
K/D
101.5
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

5

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

50.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.90
K/D
89.2
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

68.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 6:13 24/15/5 132 1.60 1.26 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
13.10.2026 W 13:4 14/9/2 75 1.56 0.82 nuke
Europe 5v5 Queue
24 min
13.10.2026 L 13:10 20/17/4 78 1.18 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
12.10.2026 W 13:7 25/11/4 131 2.27 1.25 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
12.10.2026 W 13:2 15/4/3 79 3.75 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
23 min
11.10.2026 L 13:7 23/15/4 114 1.53 1.15 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
10.10.2026 L 13:3 8/15/2 48 0.53 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
09.10.2026 W 13:2 18/5/1 102 3.60 1.20 cache
Europe 5v5 Queue
25 min
09.10.2026 W 7:13 20/14/4 96 1.43 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min
09.10.2026 W 13:3 21/9/3 127 2.33 1.31 nuke
Europe 5v5 Queue
26 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-10 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 54.0% K/D: 1.01

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.01

ADR

71

HS %

24.4%

Win Rate

54.0%

Mecze

100

Wygrane

54

Zabójstwa

1406

Asysty

403

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
47
Obrażenia od granatów
79.2
Oślepieni przeciwnicy
3.9
Ø Śmierci
12.4
Multi-kille
95
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
94.1
Ø HS %
59.8%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
17.6
Mecze z opening killiem
51.5%
Entry kille
3.3
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
3.9
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
11%
Zabójstwa w clutchach
1.7