Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar jabbi

jabbi

Gold Verified
Flag of dk
ID: ae6f1503-1de9-4b9b-9a29-f1b9de916870
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

649

Win Rate

61%

K/D

1.19

ADR

92

HS %

60.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
79/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
63/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

441 ms

Statystyki Steam

j^-_*abbi

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 grudnia 2013

Znajomi

231

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

1
N/D
Ban VAC

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.16

K/R

0.82

ADR

89

HS %

65.7%

Zabójstwa

358

Asysty

117

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

37.5%
Win Rate
1.18
K/D
94.2
ADR

8

Mecze

146

Zabójstwa

124

Śmierci

3-5

Bilans

22

MVP

65.8%

Headshoty

ancient

83.3%
Win Rate
1.21
K/D
93.3
ADR

6

Mecze

108

Zabójstwa

89

Śmierci

5-1

Bilans

14

MVP

76.8%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.44
K/D
88.5
ADR

3

Mecze

49

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

53.7%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
0.96
K/D
71.8
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

26

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

72.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
0.64
K/D
50.1
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

22

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

43.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.14
K/D
74.3
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 L 16:14 28/23/7 94 1.22 0.93 mirage
Europe 5v5 Queue
54 min
08.10.2026 W 1:13 14/9/6 107 1.56 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
22 min
08.10.2026 W 10:13 19/16/8 99 1.19 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
08.10.2026 W 9:13 22/13/5 104 1.69 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
07.10.2026 W 7:13 21/13/5 99 1.62 1.05 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
07.10.2026 W 13:1 15/4/3 106 3.75 1.07 cache
Europe 5v5 Queue
20 min
07.10.2026 L 13:3 6/14/3 57 0.43 0.38 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
07.10.2026 W 13:5 10/12/4 68 0.83 0.56 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
07.10.2026 W 16:19 25/26/2 72 0.96 0.71 nuke
Europe 5v5 Queue
65 min
06.10.2026 L 13:8 22/16/4 108 1.38 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-02 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 1.08

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.08

ADR

76

HS %

30.1%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1550

Asysty

354

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
47
Obrażenia od granatów
70.4
Oślepieni przeciwnicy
9.3
Ø Śmierci
15.5
Multi-kille
95
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
88.7
Ø HS %
65.7%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
48.5%
Entry kille
4.9
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.1