Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Perfecto

Perfecto

Gold Verified
Flag of ru
ID: 9a5ff08b-4b66-4797-998b-d78713979945
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

788

Win Rate

63%

K/D

1.54

ADR

90

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
15%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
10%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
61/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
78/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

461 ms

Statystyki Steam

perf

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

31 grudnia 2013

Znajomi

513

Poziom Steam

91

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.50

K/R

0.91

ADR

97

HS %

48.1%

Zabójstwa

367

Asysty

109

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.33
K/D
94.6
ADR

10

Mecze

193

Zabójstwa

145

Śmierci

5-5

Bilans

27

MVP

45.5%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.03
K/D
95.1
ADR

4

Mecze

63

Zabójstwa

31

Śmierci

4-0

Bilans

8

MVP

56.5%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.53
K/D
97.6
ADR

3

Mecze

49

Zabójstwa

32

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

43.3%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.37
K/D
98.3
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

27

Śmierci

0-2

Bilans

4

MVP

45.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
2.50
K/D
123.1
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

60.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 13:2 14/3/3 89 4.67 0.93 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
27.09.2026 L 5:13 17/12/3 114 1.42 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
26.09.2026 W 4:13 13/9/4 86 1.44 0.76 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
26.09.2026 L 13:10 20/19/4 81 1.05 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
26.09.2026 L 13:9 14/11/6 74 1.27 0.64 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
26.09.2026 W 10:13 13/17/6 64 0.76 0.57 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
25.09.2026 W 10:13 21/14/7 110 1.50 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
43 min
25.09.2026 W 13:3 14/7/9 109 2.00 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
25.09.2026 L 13:8 18/14/6 96 1.29 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
25.09.2026 W 13:11 16/16/6 75 1.00 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

32 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-31 do 2026-10-13 26 meczy Win Rate: 57.7% K/D: 1.51

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.51

ADR

85

HS %

20.4%

Win Rate

57.7%

Mecze

26

Wygrane

15

Zabójstwa

420

Asysty

102

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
48
Obrażenia od granatów
96.5
Oślepieni przeciwnicy
9.2
Ø Śmierci
12.3
Multi-kille
101
Ace'y
0
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
96.9
Ø HS %
48.1%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
18.4
Mecze z opening killiem
63.3%
Entry kille
3
Pierwsze strzały
1.9
Ø Asysty
5.5
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
10%
Zabójstwa w clutchach
2.9