Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Perfecto

Perfecto

Gold Verified
Flag of ru
ID: 9a5ff08b-4b66-4797-998b-d78713979945
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 20 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

788

Відсоток перемог

63%

K/D

1.54

ADR

90

HS %

46.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
15%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 61% таких дуелей

Клатч 1v1
42%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
25%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
10%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
48%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
92/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
61/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
78/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

461 ms

Статистика Steam

perf

Години в CS

приховано

Дата створення

December 31, 2013

Друзі

513

Рівень Steam

91

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.50

K/R

0.91

ADR

97

HS %

48.1%

Вбивства

367

Підтримки

109

Відсоток перемог

60.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.33
profile.mapStatsCard.kd
94.6
profile.mapStatsCard.adr

10

profile.mapStatsCard.matches

193

profile.mapStatsCard.kills

145

profile.mapStatsCard.deaths

5-5

profile.mapStatsCard.record

27

profile.mapStatsCard.mvps

45.5%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.03
profile.mapStatsCard.kd
95.1
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

63

profile.mapStatsCard.kills

31

profile.mapStatsCard.deaths

4-0

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

56.5%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.53
profile.mapStatsCard.kd
97.6
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

49

profile.mapStatsCard.kills

32

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

43.3%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.37
profile.mapStatsCard.kd
98.3
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

27

profile.mapStatsCard.deaths

0-2

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

45.5%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.50
profile.mapStatsCard.kd
123.1
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

25

profile.mapStatsCard.kills

10

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

60.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/11/2026 W 13:2 14/3/3 89 4.67 0.93 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
09/27/2026 L 5:13 17/12/3 114 1.42 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
09/26/2026 W 4:13 13/9/4 86 1.44 0.76 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
09/26/2026 L 13:10 20/19/4 81 1.05 0.87 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
09/26/2026 L 13:9 14/11/6 74 1.27 0.64 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
09/26/2026 W 10:13 13/17/6 64 0.76 0.57 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
09/25/2026 W 10:13 21/14/7 110 1.50 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
43 min
09/25/2026 W 13:3 14/7/9 109 2.00 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
09/25/2026 L 13:8 18/14/6 96 1.29 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
09/25/2026 W 13:11 16/16/6 75 1.00 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min

Активність - останні 90 днів

32 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-01-31 do 2026-10-13 26 матчів Win Rate: 57.7% K/D: 1.51

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.51

ADR

85

HS %

20.4%

Відсоток перемог

57.7%

Матчі

26

Перемоги

15

Вбивства

420

Підтримки

102

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
48
profile.generalStats.utilityDmg
96.5
profile.generalStats.enemiesFlashed
9.2
profile.generalStats.avgDeaths
12.3
profile.generalStats.multiKills
101
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.5
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
96.9
profile.generalStats.avgHs
48.1%
profile.generalStats.winRate
60%
profile.generalStats.avgKills
18.4
profile.generalStats.openingMatches
63.3%
profile.generalStats.entryKills
3
profile.generalStats.firstShootDowns
1.9
profile.generalStats.avgAssists
5.5
profile.generalStats.utilitySuccess
48%
profile.generalStats.awpPercent
10%
profile.generalStats.clutchKills
2.9