Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar DemQQ-

DemQQ-

Gold Verified
Flag of ua
ID: 0eefcb0b-1904-42ef-89ec-f6bb8887161f
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

725

Win Rate

57%

K/D

1.27

ADR

88

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
30%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
7%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
59/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

434 ms

Statystyki Steam

ad astra_

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

10 lutego 2014

Posiadane gry

19

Znajomi

239

Poziom Steam

11

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.08

K/R

0.74

ADR

81

HS %

58.6%

Zabójstwa

349

Asysty

93

Win Rate

40.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

28.6%
Win Rate
1.16
K/D
85.7
ADR

7

Mecze

117

Zabójstwa

101

Śmierci

2-5

Bilans

16

MVP

54.9%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
1.17
K/D
82.4
ADR

4

Mecze

77

Zabójstwa

66

Śmierci

3-1

Bilans

12

MVP

60.0%

Headshoty

mirage

25.0%
Win Rate
0.97
K/D
81.0
ADR

4

Mecze

59

Zabójstwa

61

Śmierci

1-3

Bilans

9

MVP

57.8%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.15
K/D
84.4
ADR

2

Mecze

46

Zabójstwa

40

Śmierci

0-2

Bilans

4

MVP

69.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.07
K/D
74.1
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

75.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
0.88
K/D
71.8
ADR

1

Mecze

22

Zabójstwa

25

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

55.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 10:13 18/16/4 80 1.13 0.78 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
30.09.2026 L 13:10 21/18/6 90 1.17 0.91 cache
Europe 5v5 Queue
39 min
30.09.2026 L 9:13 11/18/7 74 0.61 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
30.09.2026 L 5:13 9/16/0 58 0.56 0.50 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
29.09.2026 W 15:19 28/20/10 82 1.40 0.82 ancient
Europe 5v5 Queue
53 min
29.09.2026 L 10:13 20/17/6 99 1.18 0.87 dust2
Europe 5v5 Queue
39 min
29.09.2026 W 11:13 14/13/8 65 1.08 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
28.09.2026 L 7:13 23/15/2 109 1.53 1.15 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
28.09.2026 W 13:7 14/12/7 83 1.17 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
28.09.2026 W 13:9 12/11/3 61 1.09 0.55 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-15 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 45.0% K/D: 1.04

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.04

ADR

74

HS %

25.0%

Win Rate

45.0%

Mecze

100

Wygrane

45

Zabójstwa

1508

Asysty

410

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
45
Obrażenia od granatów
100.9
Oślepieni przeciwnicy
6.3
Ø Śmierci
16.2
Multi-kille
84
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
82.9
Ø HS %
58.8%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
49%
Entry kille
4.9
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
7%
Zabójstwa w clutchach
2.2