Wyszukaj kolejną osobę
Avatar YEKINDAR

YEKINDAR

Gold Verified
Flag of lv
ID: 3a4f7d12-c754-47e3-98d6-775460e9bb7b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

771

Win Rate

62%

K/D

1.32

ADR

92

HS %

58.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
86/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
52/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
75/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

495 ms

Statystyki Steam

seek n destroy

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 kwietnia 2014

Poziom Steam

33

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.26

K/R

0.83

ADR

91

HS %

63.0%

Zabójstwa

361

Asysty

119

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.38
K/D
93.1
ADR

6

Mecze

106

Zabójstwa

77

Śmierci

3-3

Bilans

17

MVP

71.8%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
1.18
K/D
90.8
ADR

6

Mecze

113

Zabójstwa

96

Śmierci

2-4

Bilans

21

MVP

53.7%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
0.93
K/D
72.4
ADR

4

Mecze

56

Zabójstwa

60

Śmierci

2-2

Bilans

10

MVP

64.8%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
113.9
ADR

2

Mecze

42

Zabójstwa

26

Śmierci

2-0

Bilans

10

MVP

64.5%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.67
K/D
109.5
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

60.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
95.7
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

58.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
25.08.2026 L 0:13 3/13/2 37 0.23 0.23 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
25.08.2026 L 11:13 26/16/8 118 1.63 1.08 anubis
Europe 5v5 Queue
44 min
25.08.2026 W 4:13 14/9/7 87 1.56 0.82 mirage
Europe 5v5 Queue
13 min
24.08.2026 W 13:8 15/12/7 76 1.25 0.71 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
24.08.2026 W 11:13 20/18/8 89 1.11 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
24.08.2026 W 2:13 16/7/4 121 2.29 1.07 mirage
Europe 5v5 Queue
22 min
09.08.2026 L 16:13 22/20/6 80 1.10 0.76 dust2
Europe 5v5 Queue
47 min
27.07.2026 W 13:3 15/10/5 100 1.50 0.94 dust2
Europe 5v5 Queue
23 min
27.07.2026 W 13:10 21/16/7 103 1.31 0.91 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
27.07.2026 W 13:6 21/10/5 125 2.10 1.11 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
cze
lip
sie
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-15 do 2026-08-31 100 meczy Win Rate: 55.0% K/D: 1.05

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.05

ADR

82

HS %

25.5%

Win Rate

55.0%

Mecze

100

Wygrane

55

Zabójstwa

1474

Asysty

506

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
65
Obrażenia od granatów
83.2
Oślepieni przeciwnicy
11.8
Ø Śmierci
14.4
Multi-kille
102
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
91.3
Ø HS %
63%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
18.1
Mecze z opening killiem
50%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
6
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
1.7