Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Boombl4

Boombl4

Gold Verified
Flag of ru
ID: 498f0855-a1ab-4be3-b21d-3fc5d70fc441
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 23 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

604

Win Rate

61%

K/D

1.30

ADR

85

HS %

43.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
7%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
94/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

447 ms

Statystyki Steam

Boombl4

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

21 lipca 2014

Znajomi

83

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.28

K/R

0.81

ADR

86

HS %

55.7%

Zabójstwa

335

Asysty

95

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

70.0%
Win Rate
1.32
K/D
82.5
ADR

10

Mecze

150

Zabójstwa

114

Śmierci

7-3

Bilans

30

MVP

57.9%

Headshoty

ancient

85.7%
Win Rate
1.17
K/D
83.1
ADR

7

Mecze

127

Zabójstwa

109

Śmierci

6-1

Bilans

22

MVP

48.1%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
1.49
K/D
105.3
ADR

3

Mecze

58

Zabójstwa

39

Śmierci

1-2

Bilans

8

MVP

66.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 13:3 18/7/4 110 2.57 1.13 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
13.10.2026 W 5:13 18/5/3 98 3.60 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
13.10.2026 L 13:5 11/14/1 69 0.79 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
27 min
13.10.2026 W 10:13 24/12/3 102 2.00 1.04 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
12.10.2026 W 17:19 18/27/11 60 0.67 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
60 min
12.10.2026 W 3:13 16/7/3 96 2.29 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
11.10.2026 W 13:6 14/9/4 68 1.56 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
09.10.2026 W 6:13 14/10/4 78 1.40 0.74 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
02.10.2026 L 10:13 31/18/5 150 1.72 1.35 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
02.10.2026 W 1:13 16/7/4 87 2.29 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
25 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-31 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 0.93

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.93

ADR

71

HS %

17.4%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1270

Asysty

454

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
60
Obrażenia od granatów
111.1
Oślepieni przeciwnicy
10.5
Ø Śmierci
13.1
Multi-kille
88
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
86.1
Ø HS %
55.7%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
16.8
Mecze z opening killiem
52.2%
Entry kille
4.5
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
7%
Zabójstwa w clutchach
1.6