Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar siuhy

siuhy

Gold Verified
Flag of pe
ID: 12f88420-2da0-497e-92bd-8270d246b428
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

972

Win Rate

57%

K/D

1.22

ADR

85

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 50% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
45/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
75/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

529 ms

Statystyki Steam

Dr. Am1g0

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 sierpnia 2014

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.21

K/R

0.79

ADR

84

HS %

63.6%

Zabójstwa

341

Asysty

115

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.21
K/D
87.0
ADR

6

Mecze

98

Zabójstwa

81

Śmierci

3-3

Bilans

10

MVP

61.8%

Headshoty

ancient

40.0%
Win Rate
0.94
K/D
76.5
ADR

5

Mecze

65

Zabójstwa

69

Śmierci

2-3

Bilans

5

MVP

72.8%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.57
K/D
92.8
ADR

4

Mecze

85

Zabójstwa

54

Śmierci

4-0

Bilans

16

MVP

59.0%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
1.11
K/D
82.8
ADR

3

Mecze

61

Zabójstwa

55

Śmierci

0-3

Bilans

5

MVP

65.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.45
K/D
82.1
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

22

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

53.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
30.09.2026 W 6:13 16/10/7 87 1.60 0.84 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min
30.09.2026 L 3:13 12/13/5 93 0.92 0.75 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
30.09.2026 W 6:13 14/11/7 85 1.27 0.74 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
30.09.2026 L 13:10 14/15/4 77 0.93 0.61 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
29.09.2026 W 13:16 15/18/10 71 0.83 0.52 ancient
Europe 5v5 Queue
46 min
29.09.2026 L 13:1 7/14/4 61 0.50 0.50 dust2
Europe 5v5 Queue
22 min
29.09.2026 W 13:4 13/7/6 81 1.86 0.76 ancient
Europe 5v5 Queue
30 min
29.09.2026 W 11:13 23/15/3 99 1.53 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
28.09.2026 L 9:13 22/16/4 98 1.38 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
28.09.2026 W 13:8 16/15/6 78 1.07 0.76 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-22 do 2026-10-14 99 meczy Win Rate: 46.5% K/D: 0.80

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.80

ADR

64

HS %

22.7%

Win Rate

46.5%

Mecze

99

Wygrane

46

Zabójstwa

1109

Asysty

366

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
42
Obrażenia od granatów
116.1
Oślepieni przeciwnicy
10.4
Ø Śmierci
14.1
Multi-kille
83
Ace'y
2
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
84.4
Ø HS %
63.6%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
17.1
Mecze z opening killiem
37%
Entry kille
3.7
Pierwsze strzały
1.4
Ø Asysty
5.8
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
2.6