Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar c3rq

c3rq

Gold Verified
Flag of bg
ID: d4b6f194-bf19-4d39-9a8a-737dd20bb54e
NA
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 30 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1002

Win Rate

65%

K/D

1.42

ADR

87

HS %

37.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 64% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
25%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
72/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

451 ms

Statystyki Steam

fUmeanS

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 września 2014

Poziom Steam

20

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.20

K/R

0.67

ADR

72

HS %

41.1%

Zabójstwa

302

Asysty

113

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
0.94
K/D
58.9
ADR

3

Mecze

31

Zabójstwa

33

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

35.7%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.59
K/D
85.4
ADR

2

Mecze

35

Zabójstwa

22

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

46.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.63
K/D
73.0
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

46.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
0.31
K/D
38.3
ADR

1

Mecze

5

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

60.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
3.33
K/D
97.6
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

6

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

30.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.10.2026 W 12:16 25/17/13 93 1.47 0.89 dust2
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
45 min
07.10.2026 L 5:13 15/15/1 66 1.00 0.83 mirage
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
38 min
05.10.2026 W 10:13 17/13/2 69 1.31 0.74 mirage
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
53 min
02.10.2026 W 13:3 6/8/7 53 0.75 0.38 ancient
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
33 min
30.09.2026 W 2:13 9/7/5 68 1.29 0.60 dust2
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
38 min
28.09.2026 L 13:5 10/14/2 50 0.71 0.56 inferno
S58 NA Finals Central - Finals
47 min
27.09.2026 W 17:19 20/24/4 62 0.83 0.56 mirage
S58 NA Finals Central - Finals
49 min
26.09.2026 W 6:13 20/6/4 98 3.33 1.05 nuke
S58 NA Finals Central - Finals
5 min
26.09.2026 W 13:7 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
CROSSFIRE Season 6 - Playoffs
30 min
25.09.2026 W 13:6 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
S58 NA Finals Central - Finals
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-21 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 70.0% K/D: 1.28

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.28

ADR

80

HS %

25.7%

Win Rate

70.0%

Mecze

100

Wygrane

70

Zabójstwa

1561

Asysty

355

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
11
MVP
33
Obrażenia od granatów
86.4
Oślepieni przeciwnicy
9.4
Ø Śmierci
10.4
Multi-kille
55
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
78.2
Ø HS %
41.3%
Win Rate %
82.4%
Ø Zabójstwa
14
Mecze z opening killiem
64.4%
Entry kille
3.5
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
25%
Zabójstwa w clutchach
0.6