Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar KaiR0N-993

KaiR0N-993

ID Verified
Flag of de
ID: df5ba290-c6a6-4481-8e9e-d16ceb4dbc6b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 23 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

2653

Win Rate

56%

K/D

1.22

ADR

95

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
55%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
63/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

438 ms

Statystyki Steam

100% Jesus

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

3 października 2014

Poziom Steam

44

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.20

K/R

0.89

ADR

96

HS %

65.8%

Zabójstwa

367

Asysty

90

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

62.5%
Win Rate
1.21
K/D
98.2
ADR

8

Mecze

168

Zabójstwa

139

Śmierci

5-3

Bilans

24

MVP

61.0%

Headshoty

anubis

60.0%
Win Rate
1.08
K/D
88.1
ADR

5

Mecze

70

Zabójstwa

65

Śmierci

3-2

Bilans

10

MVP

73.4%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.20
K/D
96.7
ADR

3

Mecze

53

Zabójstwa

44

Śmierci

2-1

Bilans

12

MVP

68.7%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.41
K/D
104.3
ADR

3

Mecze

62

Zabójstwa

44

Śmierci

2-1

Bilans

9

MVP

56.7%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.08
K/D
85.1
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

86.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.10.2026 L 5:13 10/15/3 68 0.67 0.56 anubis
Europe 5v5 Queue
27 min
09.10.2026 L 13:9 24/19/4 119 1.26 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
09.10.2026 L 13:11 23/17/4 85 1.35 0.96 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
09.10.2026 W 13:11 19/19/5 90 1.00 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
40 min
07.10.2026 L 10:13 18/19/9 87 0.95 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
07.10.2026 W 13:7 18/16/6 108 1.13 0.90 cache
Europe 5v5 Queue
34 min
07.10.2026 W 13:8 17/14/5 104 1.21 0.81 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
25.09.2026 W 13:9 25/16/4 119 1.56 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
25.09.2026 L 13:5 9/16/6 72 0.56 0.50 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
24.09.2026 W 11:13 21/20/7 89 1.05 0.88 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-08-27 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 72.0% K/D: 1.13

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.13

ADR

86

HS %

25.6%

Win Rate

72.0%

Mecze

100

Wygrane

72

Zabójstwa

1831

Asysty

461

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
58
Obrażenia od granatów
51.6
Oślepieni przeciwnicy
3.3
Ø Śmierci
15.3
Multi-kille
94
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
95.7
Ø HS %
65.9%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
18.4
Mecze z opening killiem
64.6%
Entry kille
5.7
Pierwsze strzały
3.7
Ø Asysty
4.5
Skuteczność granatów %
55%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3