Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar sjuush

sjuush

Gold Verified
Flag of dk
ID: a4dcf63b-874f-481e-8416-d71e14664e5f
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 23 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

861

Win Rate

67%

K/D

1.55

ADR

98

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
79/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

436 ms

Statystyki Steam

sjuush

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

27 października 2014

Poziom Steam

25

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.43

K/R

0.93

ADR

98

HS %

55.2%

Zabójstwa

395

Asysty

113

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

nuke

83.3%
Win Rate
1.20
K/D
97.6
ADR

6

Mecze

119

Zabójstwa

99

Śmierci

5-1

Bilans

18

MVP

59.5%

Headshoty

mirage

83.3%
Win Rate
1.70
K/D
105.5
ADR

6

Mecze

146

Zabójstwa

86

Śmierci

5-1

Bilans

28

MVP

45.8%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
0.87
K/D
80.9
ADR

3

Mecze

33

Zabójstwa

38

Śmierci

1-2

Bilans

4

MVP

59.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.77
K/D
91.2
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

31

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

56.7%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
7.00
K/D
161.2
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

4

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

61.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.78
K/D
71.5
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

64.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 13:16 25/18/11 95 1.39 0.86 nuke
Europe 5v5 Queue
52 min
13.10.2026 L 13:3 10/14/4 76 0.71 0.63 dust2
Europe 5v5 Queue
23 min
13.10.2026 W 13:3 13/9/7 73 1.44 0.81 cache
Europe 5v5 Queue
26 min
13.10.2026 W 13:5 13/12/5 71 1.08 0.72 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
11.10.2026 W 2:13 24/5/2 157 4.80 1.60 mirage
Europe 5v5 Queue
22 min
09.10.2026 W 5:13 13/14/3 64 0.93 0.72 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
08.10.2026 W 3:13 28/4/5 161 7.00 1.75 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
08.10.2026 L 10:13 14/18/5 72 0.78 0.61 inferno
Europe 5v5 Queue
40 min
07.10.2026 L 10:13 17/20/5 90 0.85 0.74 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
07.10.2026 W 9:13 28/12/8 119 2.33 1.27 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-21 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 1.05

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.05

ADR

73

HS %

22.6%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1446

Asysty

379

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
63
Obrażenia od granatów
106.1
Oślepieni przeciwnicy
7.8
Ø Śmierci
13.8
Multi-kille
95
Ace'y
2
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
98.4
Ø HS %
55.2%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.8
Mecze z opening killiem
65.3%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
5.7
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
1.1