Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar 1nilo

1nilo

Gold Verified
Flag of se
ID: 79aa3fc4-4e7b-4852-bed9-e5c9cf3801f6
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

913

Win Rate

61%

K/D

1.34

ADR

97

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
46%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
71/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
67/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

411 ms

Statystyki Steam

Lennart

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

29 października 2014

Poziom Steam

70

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.35

K/R

0.88

ADR

95

HS %

57.8%

Zabójstwa

386

Asysty

94

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

60.0%
Win Rate
1.64
K/D
102.0
ADR

5

Mecze

113

Zabójstwa

69

Śmierci

3-2

Bilans

25

MVP

62.0%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.45
K/D
98.5
ADR

5

Mecze

100

Zabójstwa

69

Śmierci

5-0

Bilans

15

MVP

53.4%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.33
K/D
99.5
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

39

Śmierci

3-0

Bilans

8

MVP

64.3%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
1.28
K/D
96.6
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

29

Śmierci

0-2

Bilans

5

MVP

65.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.67
K/D
69.2
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

27

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

44.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
30.09.2026 W 5:13 21/12/7 123 1.75 1.17 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
30.09.2026 L 6:13 18/14/2 97 1.29 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
30.09.2026 W 13:5 33/8/1 152 4.13 1.83 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
30.09.2026 W 10:13 17/18/6 98 0.94 0.74 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
29.09.2026 W 13:4 22/10/2 118 2.20 1.29 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
29.09.2026 W 13:9 25/12/0 108 2.08 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
26.08.2026 L 16:14 20/25/9 70 0.80 0.67 ancient
Europe 5v5 Queue
57 min
26.08.2026 W 11:13 16/16/1 65 1.00 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
24.08.2026 W 9:13 18/15/9 106 1.20 0.82 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
24.08.2026 L 19:15 18/27/9 69 0.67 0.53 anubis
Europe 5v5 Queue
59 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-27 do 2026-09-26 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 1.19

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.19

ADR

81

HS %

25.2%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1571

Asysty

434

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
68
Obrażenia od granatów
84.7
Oślepieni przeciwnicy
5.1
Ø Śmierci
13.6
Multi-kille
100
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
97.6
Ø HS %
60.3%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.2
Mecze z opening killiem
55.8%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
2.7
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
46%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
0.9