Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar yuurih

yuurih

Gold Verified
Flag of br
ID: bb9b1a15-7018-42fa-864b-48cc70e0d91b
EU
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 18 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

170

Процент победи

71%

K/D

1.52

ADR

96

HS %

47.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
18%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 63% от тези двубои

Clutch 1v1
46%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
24%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
2%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
54%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
90/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат

Позициониране
52/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Среден

Гранати
57/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

445 ms

Steam Статистики

undaia undaiaaa

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

23 ноември 2014 г.

Приятели

448

Steam Ниво

41

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.42

K/R

0.89

ADR

100

HS %

53.3%

Убийства

354

Асистенции

132

Процент победи

85.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.50
profile.mapStatsCard.kd
101.6
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

114

profile.mapStatsCard.kills

76

profile.mapStatsCard.deaths

6-0

profile.mapStatsCard.record

17

profile.mapStatsCard.mvps

49.8%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.31
profile.mapStatsCard.kd
105.1
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

51

profile.mapStatsCard.kills

39

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

58.7%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.30
profile.mapStatsCard.kd
98.3
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

57

profile.mapStatsCard.kills

44

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

13

profile.mapStatsCard.mvps

46.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.24
profile.mapStatsCard.kd
82.4
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

42

profile.mapStatsCard.kills

34

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

56.3%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.55
profile.mapStatsCard.kd
100.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

34

profile.mapStatsCard.kills

22

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

59.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.46
profile.mapStatsCard.kd
104.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

13

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

42.0%

profile.mapStatsCard.headshots

train

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.38
profile.mapStatsCard.kd
105.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

8

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

63.0%

profile.mapStatsCard.headshots

overpass

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.38
profile.mapStatsCard.kd
114.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

18

profile.mapStatsCard.kills

13

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

61.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
14.03.2026 г. W 13:6 19/9/8 114 2.11 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
14.03.2026 г. W 9:13 19/13/9 105 1.46 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
14.03.2026 г. W 6:13 24/11/7 126 2.18 1.26 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
13.03.2026 г. W 4:13 23/10/5 129 2.30 1.35 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
13.03.2026 г. L 8:13 21/17/7 115 1.24 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
05.03.2026 г. W 5:13 14/12/4 101 1.17 0.78 inferno
Europe 5v5 Queue
31 min
04.03.2026 г. W 7:13 17/12/5 100 1.42 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
26.01.2026 г. W 13:2 7/7/4 57 1.00 0.47 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
26.01.2026 г. L 13:10 24/19/7 112 1.26 1.04 inferno
Europe 5v5 Queue
47 min
26.01.2026 г. W 13:9 21/14/7 99 1.50 0.95 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min

Активност - последните 90 дни

20 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-04-19 do 2026-10-09 100 мача Win Rate: 51.0% K/D: 0.98

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.98

ADR

66

HS %

19.3%

Процент победи

51.0%

Мачове

100

Победи

51

Убийства

1206

Асистенции

407

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
10
profile.generalStats.mvps
59
profile.generalStats.utilityDmg
121.4
profile.generalStats.enemiesFlashed
8.7
profile.generalStats.avgDeaths
12.5
profile.generalStats.multiKills
93
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
99.7
profile.generalStats.avgHs
53.3%
profile.generalStats.winRate
85%
profile.generalStats.avgKills
17.7
profile.generalStats.openingMatches
52.4%
profile.generalStats.entryKills
3.2
profile.generalStats.firstShootDowns
1.7
profile.generalStats.avgAssists
6.6
profile.generalStats.utilitySuccess
54%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
1.7