Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar yuurih

yuurih

Gold Verified
Flag of br
ID: bb9b1a15-7018-42fa-864b-48cc70e0d91b
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

170

Win Rate

71%

K/D

1.52

ADR

96

HS %

47.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 63% takich starć

Clutch 1v1
46%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
52/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
57/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

445 ms

Statystyki Steam

undaia undaiaaa

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 listopada 2014

Znajomi

448

Poziom Steam

41

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.42

K/R

0.89

ADR

100

HS %

53.3%

Zabójstwa

354

Asysty

132

Win Rate

85.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
101.6
ADR

6

Mecze

114

Zabójstwa

76

Śmierci

6-0

Bilans

17

MVP

49.8%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.31
K/D
105.1
ADR

3

Mecze

51

Zabójstwa

39

Śmierci

2-1

Bilans

8

MVP

58.7%

Headshoty

inferno

66.7%
Win Rate
1.30
K/D
98.3
ADR

3

Mecze

57

Zabójstwa

44

Śmierci

2-1

Bilans

13

MVP

46.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.24
K/D
82.4
ADR

3

Mecze

42

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

5

MVP

56.3%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.55
K/D
100.8
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

22

Śmierci

1-1

Bilans

3

MVP

59.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.46
K/D
104.6
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

42.0%

Headshoty

train

100.0%
Win Rate
2.38
K/D
105.5
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

63.0%

Headshoty

overpass

100.0%
Win Rate
1.38
K/D
114.6
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

61.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.03.2026 W 13:6 19/9/8 114 2.11 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
14.03.2026 W 9:13 19/13/9 105 1.46 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
14.03.2026 W 6:13 24/11/7 126 2.18 1.26 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
13.03.2026 W 4:13 23/10/5 129 2.30 1.35 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
13.03.2026 L 8:13 21/17/7 115 1.24 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
05.03.2026 W 5:13 14/12/4 101 1.17 0.78 inferno
Europe 5v5 Queue
31 min
04.03.2026 W 7:13 17/12/5 100 1.42 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
26.01.2026 W 13:2 7/7/4 57 1.00 0.47 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
26.01.2026 L 13:10 24/19/7 112 1.26 1.04 inferno
Europe 5v5 Queue
47 min
26.01.2026 W 13:9 21/14/7 99 1.50 0.95 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-19 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 0.98

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.98

ADR

66

HS %

19.3%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1206

Asysty

407

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
10
MVP
59
Obrażenia od granatów
121.4
Oślepieni przeciwnicy
8.7
Ø Śmierci
12.5
Multi-kille
93
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
99.7
Ø HS %
53.3%
Win Rate %
85%
Ø Zabójstwa
17.7
Mecze z opening killiem
52.4%
Entry kille
3.2
Pierwsze strzały
1.7
Ø Asysty
6.6
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
1.7