Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar yuurih

yuurih

Gold Verified
Flag of br
ID: bb9b1a15-7018-42fa-864b-48cc70e0d91b
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 16 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

170

Відсоток перемог

71%

K/D

1.52

ADR

96

HS %

47.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
18%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 63% таких дуелей

Клатч 1v1
46%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
24%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
2%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
54%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
90/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
52/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
57/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

445 ms

Статистика Steam

undaia undaiaaa

Години в CS

приховано

Дата створення

November 23, 2014

Друзі

448

Рівень Steam

41

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.42

K/R

0.89

ADR

100

HS %

53.3%

Вбивства

354

Підтримки

132

Відсоток перемог

85.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.50
profile.mapStatsCard.kd
101.6
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

114

profile.mapStatsCard.kills

76

profile.mapStatsCard.deaths

6-0

profile.mapStatsCard.record

17

profile.mapStatsCard.mvps

49.8%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.31
profile.mapStatsCard.kd
105.1
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

51

profile.mapStatsCard.kills

39

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

58.7%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.30
profile.mapStatsCard.kd
98.3
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

57

profile.mapStatsCard.kills

44

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

13

profile.mapStatsCard.mvps

46.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.24
profile.mapStatsCard.kd
82.4
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

42

profile.mapStatsCard.kills

34

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

56.3%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.55
profile.mapStatsCard.kd
100.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

34

profile.mapStatsCard.kills

22

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

59.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.46
profile.mapStatsCard.kd
104.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

13

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

42.0%

profile.mapStatsCard.headshots

train

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.38
profile.mapStatsCard.kd
105.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

19

profile.mapStatsCard.kills

8

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

63.0%

profile.mapStatsCard.headshots

overpass

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.38
profile.mapStatsCard.kd
114.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

18

profile.mapStatsCard.kills

13

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

61.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
03/14/2026 W 13:6 19/9/8 114 2.11 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
03/14/2026 W 9:13 19/13/9 105 1.46 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
03/14/2026 W 6:13 24/11/7 126 2.18 1.26 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
03/13/2026 W 4:13 23/10/5 129 2.30 1.35 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
03/13/2026 L 8:13 21/17/7 115 1.24 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
03/05/2026 W 5:13 14/12/4 101 1.17 0.78 inferno
Europe 5v5 Queue
31 min
03/04/2026 W 7:13 17/12/5 100 1.42 0.85 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
01/26/2026 W 13:2 7/7/4 57 1.00 0.47 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
01/26/2026 L 13:10 24/19/7 112 1.26 1.04 inferno
Europe 5v5 Queue
47 min
01/26/2026 W 13:9 21/14/7 99 1.50 0.95 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-04-19 do 2026-10-09 100 матчів Win Rate: 51.0% K/D: 0.98

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.98

ADR

66

HS %

19.3%

Відсоток перемог

51.0%

Матчі

100

Перемоги

51

Вбивства

1206

Підтримки

407

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
10
profile.generalStats.mvps
59
profile.generalStats.utilityDmg
121.4
profile.generalStats.enemiesFlashed
8.7
profile.generalStats.avgDeaths
12.5
profile.generalStats.multiKills
93
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
99.7
profile.generalStats.avgHs
53.3%
profile.generalStats.winRate
85%
profile.generalStats.avgKills
17.7
profile.generalStats.openingMatches
52.4%
profile.generalStats.entryKills
3.2
profile.generalStats.firstShootDowns
1.7
profile.generalStats.avgAssists
6.6
profile.generalStats.utilitySuccess
54%
profile.generalStats.awpPercent
2%
profile.generalStats.clutchKills
1.7